Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuklar için Kırk Hadis 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuklar için Kırk Hadis 1 PDF EPUB


Ayşe Şener

Çocuklar için Kırk Hadis 1 - Ayşe Şener pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Şener
DOSYA BOYUTU 3,49
TARİH 2017-04-10
ISBN 6059427906
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap, dünya kurulduğundan bu yana, seçilmiş elçilerin söyleye geldiği ilkelerin yeni bir sunumudur. Bu sunumda son Peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)'in söyleyiş kalıpları esas alınmış, ancak günümüz çocuğunun anlamakta zorlanmayacağı bir dile çevrilmiş, dahası şu an yaşıyor oldukları güncel hayattan örneklerle açıklanmıştır.Bu çalışma, bu güzellikleri çocuklarına nasıl aktaracağı konusunu önemseyen anne-baba ve öğretmenler dikkate alınarak hazırlanmıştır.Kitap özellikle okul dönemi denilen (7-11) yaş dönemine göre yazılmıştır.Ancak algılama ve anlama seviyesi her çocukta aynı yaşa karşılık gelmeyebilir. Kitaptan yararlanan her çocuk, sıkılmaksızın Hz. Peygamber (s.a.v.)'in sözlerini öğrenerek bu eşsiz değerler bilgisine sahip olacaktır. 

...u, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji ... Çocuklar İçin Kolay Ezberlenir 40 Hadis-i Şerif - Din Kültürü Atölyesi ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. Çocuklar İçin 40 Hadis 1. Yayınevi : Şule Yayınları. Yazar : Ayşe Şener Yurtseven. Sepete Ekle. Ürünü İncele. %40 İndirim. Ayşe Şener. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine ... Çocuklar İçin Kırk Hadis 1 - Ayşe Şener | kitapyurdu.com ... ... Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Çocuklar İçin Kırk Hadis 1. Yayınevi: Kayalıpark Yayınları. İlgili Ürünler. Çocuklar İçin Kırk Hadis 2. Ayşe Şener. 7 €. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Alış-Veriş Listeme Ekle. Çocuklar için Kırk Hadis 1. %40 İNDİRİM. Çocuklar İçin Kırk Hadis 1. -20 %. Etiketler: Ayşe Şener. Çocuklar hakkında 40 hadis. Resul-i Ekrem Efendimiz, çocuklara daima önem verir, çevresindekilere yarının yetişkinleri olan çocuklara karşı nasıl davranılması gerektiğini öğütlerdi. Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap... Değerlerin alt üst olduğu bir toplumda büyüyen çocuklarımızın, belleklerine, -"çağlar geçse de yıpranmayan üstün ilkeleri nasıl yerleştirebilirim?" kaygısının ürünü olan bu kitap......