Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Duygusal DevletDevletler İçin Mutluluk Yönetimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Duygusal DevletDevletler İçin Mutluluk Yönetimi PDF EPUB


Zeki Turgut Gezgez

Duygusal DevletDevletler İçin Mutluluk Yönetimi - Zeki Turgut Gezgez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Zeki Turgut Gezgez
DOSYA BOYUTU 11,54
TARİH 2015-04-14
ISBN 6059093262
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Gezgez bu sıra dışı kitapta siyasi liderliklerin ve kamu otoriteleriyle kamu kurumlarının devlet yönetme işini vatandaşların mutluluğunu artıracak şekilde yapma yollarını ve araçlarını sayıyor ve açıklıyor.Bu kitabı dikkatle okumanın okuyucuya yeni şeyler öğreteceğine, okuyucunun hayata ve devlete bakışına yeni bir çerçeve kazandıracağına, ilgilenen iktisatçıların ve siyasetçilerin düşünce dünyasını zenginleştireceğine inanıyorum."(Atilla Yayla)"Zeki Turgut Gezgez, bir zamanlar, hissiyatla, duygu ile işi olmadığı düşünülen modern devlette duygusallık arayışına girmiş. Esasen yönetim sadece akıl değil, duygu işidir. İyi yönetici aklını kullanırken, yönetimi altındakilerin hissiyatını, psikolojisini dikkate alır. Devlet bu çerçevede düşünülürse bildiğimiz çehresinde değişiklikler olacağından ve bunun da halkın mutluluğuna hizmet edeceğinden şüphe yok."(Mehmet Doğan)Kitap boyunca devletin marka değerinin yükseltilmesine; duygusal paradoks, psikolojik orta sınıf ve halk günü ekonomisi gibi yeni bir vokabülerin sistemi değiştirme potansiyeline tanıklık edeceksiniz.

... sadece akil degil, duygu isidir. Iyi yönetici aklini kullanirken, yönetimi altindakilerin hissiyatini, psikolojisini dikkate alir ... Duygusal Devlet Devletler İçin Mutluluk Yönetimi ... ... Duygusal DevletDevletler İçin Mutluluk Yönetimi ... sadece akil degil, duygu isidir. Iyi yönetici aklini kullanirken, yönetimi altindakilerin hissiyatini, psikolojisini dikkate alir. Devlet bu çerçevede düsünülürse bildigimiz çehresinde... 12.16 TL. Devlet bu çerçevede düşünülürse bildiğimiz çehresinde değişiklikler olacağından ve bunun da halkın mutluluğuna hizmet edeceğinden şüphe yok.". - Mehmet Doğan. Duygusal Devlet Devletler için Mutluluk Yönetimi - %30 indirimli "Gezgez bu sıra dışı kitapta siyasi liderliklerin ve kamu otoriteleriyle k...