Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Torosların Ehmeti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Torosların Ehmeti PDF EPUB


Ahmet Fırat

Torosların Ehmeti - Ahmet Fırat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Fırat
DOSYA BOYUTU 9,68
TARİH 2015-04-21
ISBN 6051710693
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta; 1949 yılının sonbaharında, Aladağlar ile Binboğalar arasındaki Toroslar’ın küçük bir köyünde doğup büyüyen ve geleceğe yalnız başına yürüyen bir insanın hayat hikâyesi, geçmişten yansımalarla birlikte 1949-2011 yılları arasında çevresinde gelişen sosyal ve siyasal olaylarla bir bütün olarak anlatılmaktadır. Bu hikayede, içinde yaşanılan toplumda; duyulup görülerek etkisinde kalınan, gelenek, görenek, batıl inanç, günlük hayat, sosyal ve siyasal olaylar algılandığı şekliyle en saf ve yalın haliyle aktarılmaya çalışılmıştır.

...rşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma İlçe ... Torosların Ehmeti ... ... Torosların Ehmeti yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Torosların Ehmeti kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Torosların Ehmeti. See more of Torosların Ülkücü ŞEHİT Öğretmeni Rahmetli Mahmud BEDİR'i Unutmayanlar on Facebook. Bu kitapta; 1949 yılının sonbaharında, Aladağlar ile Binboğalar arasındaki Toroslar'ın küçük bir köyünde doğup büyüyen ve geleceğe Torosların Ehmeti. Ahmet Fırat. Alfa Basım Yayım Dağıtım. Ahmet F ... Torosların Ehmeti - Ahmet Fırat... | kitapistiyorum.com ... . Ahmet Fırat. Alfa Basım Yayım Dağıtım. Ahmet Fırat. Bu kitapta; 1949 yılının sonbaharında, Aladağlar ile Binboğalar arasındaki Toroslar'ın küçük bir köyünde doğup büyüyen ve geleceğe yalnız başına yürüyen bir insanın hayat hikayesi... Hakkında bilgi edindiğiniz bu eser yazar Ahmet Fırat tarafından yazılmıştır. Not alanında Torosların Ehmeti Ahmet Fırat PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. 12.18 €. Bu kitapta; 1949 yılının sonbaharında, Aladağlar ile Binboğalar arasındaki Toroslar'ın küçük bir köyünde doğup büyüyen ve geleceğe yalnız başına yürüyen bir insanın hayat hikâyesi... Torosların Ehmeti kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ahmet Fırat kitapları ve Alfa 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Beş şehrin beşi de Ahmet ...