Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım / Meraklı Uğur Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım / Meraklı Uğur Serisi PDF EPUB


ZeynepSevde

Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım / Meraklı Uğur Serisi - ZeynepSevde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR ZeynepSevde
DOSYA BOYUTU 8,97
TARİH 2011-12-29
ISBN 9752699069
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. Sırtına çantasını, boynuna fotoğraf makinesini taktı, dünyanın dört bir yanını dolaşmaya çıktı.Önce fille karşılaştı. “ARKADAŞIM OLMADAN SU BİLE İÇMEM!” diyen fil ağabeyinden “paylaşmayı” öğrendi.Sonra ormandan ayrılıp kutuplara doğru uçtu. Orada bir penguen ailesiyle tanıştı. “ÇOCUĞUM OLMADAN ADIM BİLE ATMAM!” diyen baba penguenden “şefkati” öğrendi.Kutuplardan sonra biraz da okyanuslara bakmaya karar verdi, bu sefer de yunusların misafiri oldu. “KARDEŞİM OLMADAN YÜZÜM GÜLMEZ!” diyen yunustan “kardeş sevgisini” öğrendi.Derken yolu balta girmemiş ormanlara düştü. “ÇOK FAZLA YEMEM HEP KENDİMİ DÜŞÜNMEM!” diyen aslandan “kanaati” öğrendi.Bu sefer zürafaların yanına uçtu. “YARDIM ETMEZSEM BOYUM UZAMAZ!” diyen zürafadan “yardımseverliği” öğrendi.Ormanda biraz daha ilerleyince bu sefer minik sevimli bir arkadaş edindi. “YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!” diyen sincaptan “tutumlu olma”yı öğrendi.Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Hikâyeler, anlattığı hayvanların şeklinde birbirinden güzel kitaplara dönüştü.

...Yayınları, kitap. Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım (Meraklı Uğur Serisi) ... Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım / Meraklı Uğur Serisi... ... . Yayınevi. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. "Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Meraklı Uğur Serisi Yardımseverlik 5 Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz Nesil Yayınlar ... Meraklı Uğur Serisi (Tutumluluk)-6: Yazın Biriktirmezsem... ... . Meraklı Uğur Serisi Yardımseverlik 5 Yardım Etmezsem Boyum Uzamaz Nesil Yayınları Zeynep Sevde Paksu. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. Adem Güneş, Zeynep Sevde Paksu. 6 HAYVAN 6 EĞLENCELİ KİTABA DÖNÜŞTÜ Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının hem hikâyesini yazdı, hem de fotoğrafını çekti. Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM - MERAKLI UĞUR SERİSİ 6 TUTUMLULUK - CİLTLİ SERT YAPRAKLI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ormanda biraz daha ilerleyince bu sefer minik sevimli bir arkadaş edindi. "Yazın Biriktirmezsem Kışın Aç Kalırım!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. Meraklı Uğur tanıştığı her yeni arkadaşının... Meraklı Uğur adında bir uğur böceği minicik boyuna, narin kanatlarına bakmadan büyük işlere kalkıştı. "YAZIN BİRİKTİRMEZSEM KIŞIN AÇ KALIRIM!" diyen sincaptan "tutumlu olma"yı öğrendi. Meraklı Uğur...