Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı Süper Beyinleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı Süper Beyinleri PDF EPUB


Mazlum Akın

Osmanlı Süper Beyinleri - Mazlum Akın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mazlum Akın
DOSYA BOYUTU 8,50
TARİH 2019-04-05
ISBN 6050828429
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı zamanında yetişmiş bilim adamlarını ve neler yaptıklarını, macera dolu hayat hikâyeleriyle beraber öğrenmeye hazır mısınız? Bahsettiğimiz zamanlar 1300’ler ile 1800’lerin arası... Yani, henüz dünyanın hiçbir yerinde kimse bilgisayarı icat etmek için uğraşmıyor! Ama… -Modern cihazları olmadan ameliyat yapabilen cerrahlar, -Uydu fotoğrafları olmadan koskoca Akdeniz’in bütün kıyılarını en ince ayrıntısına kadar çizebilen haritacılar, -Sadece 2+2=4 ile yetinmeyip hesap işlerine trigonometriyi de (yazması bile zor!) sokan matematikçiler, - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan, teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri’nde keşfedilmeyi bekliyor.

...ıları için okuma Osmanlı Süper Beyinleri - Mazlum Akın basit bir eğlence olacak, ama diğerleri için tavsiye ve harekete geçme rehberi olacak ... Osmanlı Süper Beyinleri - Mazlum Akın | kitapyurdu.com ... . Mazlum Akın. Akşemseddinin Fatih Sultan Mehmetin hocası olduğunu muhtemelen duymuşsundur. Ama mikroplardan söz eden ilk bilim adamı olduğunu ve kanseri tedavi etmeye çalıştığını... 17.50 TL. - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde keşfedilmeyi bekliyor. Çizer: Enis Temizel. Osmanlı Süper Beyinleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun f ... Osmanlı Süper Beyinleri | benlikitap.com ... . Çizer: Enis Temizel. Osmanlı Süper Beyinleri kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Osmanlı Süper Beyinleri - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Osmanlı Süper Beyinleri. Yorum (0) Yorum Ekle. ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler, - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan, teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde keşfedilmeyi bekliyor. Temmuz 07, 2019 Cevap, Mazlum Akın, Osmanlı Süper Beyinleri, Soru, Test, Yazılı. ...biliyor muydun?Osmanlı'nın en süper beyinlerinin ilginçkeşiflerle dolu hayatları için hemenbu kitaba göz at. Eğlenceli Tarih 40-Osmanlı Süper Beyinleri %35 indirimli 17,50 TL 11,38 TL. ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde keşfedilmeyi bekliyor. 19.50 TL. ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler, - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan, teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde... 13.48 TL. ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler, - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan, teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde... ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler, - Gökteki yıldızların nerede olduklarını hesaplayan, teleskop bağımlısı astronomlar ve daha fazlası Osmanlı Süper Beyinleri'nde keşfedilmeyi bekliyor. 11.94 TL. ...(yazması bile zor!) sokan matematikçiler,...