Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Salataya Dair Her Şey e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Salataya Dair Her Şey PDF EPUB


Süleyman Dilsiz

Salataya Dair Her Şey - Süleyman Dilsiz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Süleyman Dilsiz
DOSYA BOYUTU 5,73
TARİH 2018-06-25
ISBN 6051717739
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zaman fakiri günümüz insanının dört mevsim aşkı salatanın da kitabı olur mu diyebilirsiniz!Mutfaklarda eskisi kadar zaman geçiremiyoruz. Kılçıksız Balık ve Kahvaltıya Dair Her Şey kitaplarının yazarı Süleyman Dilsiz, salatayı öğüne dönüştüren tarifleriyle Anadolu’nun yerel ve dünyanın farklı tatlarını salatayla buluşturuyor.Ege otlarından yeşilliklere, meyvelerden sebzelere, çeşitli baharatlardan tohum ve çekirdeklere, peynirlere birçok malzemeye salatada sağlıklı yeni roller biçiyor.Yerel malzemeleri ön planda tutarak, her malzemeyi mutlaka mevsiminde kullanıyor.Sofrada salata görgüsünden, salata malzemelerinin temizlenmesinden saklanmasına, pişirilmesine, yağlarından tuzuna, ekşilerinden sirkesine kadar birçok şeyi uygulayıp paylaşıyor.Kitaptaki tariflerin vegan, vejetaryen, paleo, pegan beslenme tarzlarını, gluten, fruktoz, laktoz, sorbitol intoleranslarını dikkate alarak doyumluk, garnitür, atıştırmalık ve tatlı salatalar olarak sınıflandırıyor. Salataya Dair Her Şey, tarifleriyle damaklarda özgün tatlar sunduğu kadar, hiç düşünmediğinizmalzemelerle keşfe de zorluyor. Profesyonel mutfak ve sağlıklı beslenme uzmanları, amatörler ve bilinçli beslenmeyi amaçlayan salata sevdalılarına ilham kaynağı olacağından da eminiz. 

...leyman Dilsiz. Zaman fakiri günümüz insanının dört mevsim aşkı salatanın da kitabı olur mu diyebilirsiniz! Mutfaklarda eskisi kadar zaman geçiremiyoruz ... Salataya Dair Her Şey - Süleyman Dilsiz | kitapyurdu.com ... . Kılçıksız Balık ve Kahvaltıya Dair Her Şey kitaplarının yazarı Süleyman Dilsiz, salatayı öğüne dönüştüren tarifleriyle Anadolu'nun yerel ve dünyanın farklı tatlarını salatayla buluşturuyor. Kılçıksız Balık ve Kahvaltıya Dair Her Şey kitaplarının yazarı Süleyman Dilsiz'in yazdığı Salataya Dair Her Şey "4 Mevsim 114 Salata" Alfa Yayınları'ndan çıktı. Salataya Dair Her Şey ... Salataya Dair Her Şey Kitabı, Raflarda ... . Salataya Dair Her Şey...