Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Adı Bende Saklı / Ecem Serisi 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Adı Bende Saklı / Ecem Serisi 1 PDF EPUB


Müjde Aklanoğlu

Adı Bende Saklı / Ecem Serisi 1 - Müjde Aklanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Müjde Aklanoğlu
DOSYA BOYUTU 4,86
TARİH 2018-06-01
ISBN 6056847202
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Karanlıkla savaşabilir misin?Korkularını saklına astığın gibi, vicdanının sesini susturabilir misin? Sınırların ne kadar?Ne kadar ileri gidebilirsin? Peki bir DELİ'yi sevebilir misin? Aşk için nelerden vazgeçersin? Yüreğin gibi, geleceğini feda edebilir misin?O EDERDİ, ÇÜNKÜ O... DELİNİN DELİSİYDİ!Geçmişini bir çöp torbasına koyup kaderin derin sırlarına atarken, nereden bilecekti ki tekrar gün yüzüne çıkacağını?... Çocukken âşık olduğu adamın şimdilerde kaçtığı tehlikeli kişi olması ne ironiydi...Birbirine taban tabana zıt; iki deli! Birisinin dediğim dedik, umursamaz, sakar, pasaklı, çocuksu, masum, saf ve ukala bir cadıyken, diğerinin amaçları, hedefleri olan, onurlu, kuralcı, kurnaz bir işadamı olduğuna aldanmayın!...Aslında o gündüzleri işadamı Cem Aydınoğlu kimliğinden, geceleri Delifişek namıyla sıyrılan bir mafya adamıydı. Kurallarını yalnız kendisi koyduğu hayatında kimseyi istemeyen Delifişek,bir zamanlar kaçtığı baş belasının peşine bu sefer kendisi düşerse, dünyayı dize getiren gücüne ve herkesi korkutan yapısına rağmen, ona ve yüreğine tek sözünü bile geçiremezse, sizce ne olur?İnadın dibine vuran, aşkın tutkuya yelken açtığı harika bir romantik komedi olur.

... romantik yapıtların başını çekenlerden ... Adı Bende Saklı - Ecem Serisi 1 | bkmkitap.com ... .Ecem Serisi 1. Kitabı Adı Bende Saklı pdf formatında arşivmizde. Yemin serisine bana göre bağlı olan ama "Ecem Serisi " adlı başlıklı yeni bir seri olarak başlayan Adı Bende Saklı adlı bu kitabı an itibariyle ve ne yalan söyleyeyim biraz da sıkılarak bitirmiş bulunuyorum. Müjde Aklanoğlu. Karanlıkla savaşabilir misin? Korkularını saklına astığın gibi, vicdanının sesini susturabilir misin? Sınırların ne kadar? Ne kadar ileri gidebilirsin? Peki bir DELİ'yi sevebilir misin? Tüm hakları destek yayınları tarafından saklıdır. Çalınma, kopyalanma halinde telif hakkı ... Adı Bende Saklı-Ecem Serisi 1 Fiyatları ve... | En Ucuzu Akakçe ... . Çalınma, kopyalanma halinde telif hakkı olarak hukuku işlem başlatılacaktır. Ecem Serisi-ı. Adı Bende Saklı. Müjde Aklanoğlu. Karanlıkla savaşabilir misin? Korku...