Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Batı'dan Doğu'ya AşkKlasiklerden Seçkiler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Batı'dan Doğu'ya AşkKlasiklerden Seçkiler PDF EPUB


Kollektif

Batı'dan Doğu'ya AşkKlasiklerden Seçkiler - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 12,9
TARİH 2011-12-23
ISBN 6054505210
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Batı’dan Doğu’ya Aşk, tutkunun ve aşkın farklı hallerini sunuyor: Paris sosyetesine karışıp, Tebriz’in sokaklarında dolaşıyor, mutlu aşk romanları yazarken kara sevdaya tu¨rku¨ler yakıyor; Agnes Grey’den Şahmaran’a, Yu¨zbaşı Wentworth’ten Mecnun’a tu¨rlu¨ âşığa kulak verip, sevdanın zamanlar, coğrafyalar ve diller u¨stu¨ olduğunu gösteriyor.Elinizdeki seçki Austen, Balzac, Bronte, Fontane, Lawrence, Puşkin ve Turgenyev’in eserleriyle Adnan Binyazar, Adnan Özyalçıner, Osman Şahin, Sennur Sezer ve Turgay Fişekçi’nin yeniden kaleme aldığı halk hikâyelerinden derlendi.

...Doğu'ya Aşk, tutkunun ve aşkın farklı hallerini sunuyor: Paris sosyetesine karışıp, Tebriz'in sokaklarında dolaşıyor, mutlu aşk romanları yazarken kara sevdaya türküler yakıyor ... Batı'dan Doğu'ya Aşk: Klasiklerden Seçkiler Fiyatı ... ... Batı'dan Doğu'ya aşk: klasiklerden seçkiler. ISBN: 9786054505210. BATIDAN DOĞU'YA AŞK / KLASİKLERDEN SEÇKİLER kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve TURKUVAZ KİTAP 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Batı'dan Doğu'ya Aşk: Klasiklerden Seçkiler. Turkuvaz Kitap. Basım Yılı: 2011. Batı'dan Doğu'ya... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detayl ... Batı'dan Doğu'ya Aşk: Klasiklerden Seçkiler ... ... Batı'dan Doğu'ya Aşk: Klasiklerden Seçkiler. Turkuvaz Kitap. Basım Yılı: 2011. Batı'dan Doğu'ya... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ulaşmak, eBook ...