Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük HuzurKendinizi Kaybetmeden Kendinizi Bulun e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük HuzurKendinizi Kaybetmeden Kendinizi Bulun PDF EPUB


Suzy Greaves

Büyük HuzurKendinizi Kaybetmeden Kendinizi Bulun - Suzy Greaves pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Suzy Greaves
DOSYA BOYUTU 9,2
TARİH 2011-12-20
ISBN 6053742807
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Büyük Huzur"a giden 90 gunluk yol...90 günlük Büyük Huzur programı, bir kişisel gelişim program? değildir. Bu program sizi daha iyi, daha hızlı ya da daha zengin hâle getirmeyi de amaçlamıyor. Eğer bütün derdiniz ne pahasına olursa olsun, hep daha fazlası ise, şimdiden söyleyelim; bu kitap size göre değil.Büyük Huzur programı, ânı yaşamak isteyenler için tasarlandı. Bu program; çok başarılı olmalıyım, herkes beni sevmeli, incecik olmalıyım türünden koşullara bağladığınız ve bunların peşinde çırpmırken sürekli ertelemek zorunda kaldığınız mutluluğu, hiçbir yere gitmeden, kendi içinizde bulmanızı sağlamayı amaçlıyor. Tek yapmanız gereken ise, kendinizi hemen şimdi, tam da olduğunuz gibi kabul etmeniz; tüm çirkin, eğri büğrü, tuhaf özellikleriniz ya da tüm harika, muhteşem yanlarınızla ve tabii tüm ufak tefek kötü alışkanlıklarınızla birlikte. Evet, hepsi bu!Daily Mail gazetesince İngiltere'nin en önemli 10 "guru"sundan biri Han edilen Suzy Greaves'in tasarladığı Büyük Huzur programı, 90 güne yayılan ve günbegün uygulayacağınız olağanüstü bir program Bu yolculuğa, hemen şimdi ve tam olarak bulunduğunuz noktadan başlayabilirsiniz.

.... Kendinizi (övüp övüp) temize çıkarmayın ... Büyük huzur - kendinizi kaybetmeden kendinizi bulun... ... . "Kendinizi (övüp övüp) temize çıkarmayın. Allah, kimin takvâ sahibi olduğunu çok iyi bilir." Herkes dönem dönem hayatında büyük fırtınalar yaşar. Ana sayfa » Refah » Neredeyse Her Şeyimi Kaybettim, Huzuru Buldum. Bu sizin kendi huzurunuzu bulabilmeniz için gerekli. Büyük Huzur Programı, anı yaşamak isteyenler için tasarlandı. peşinde çırpınırken sürekli ertelemek zo ... Pandora - Büyük Huzur : Kendinizi Kaybetmeden Kendinizi Bulun... ... . peşinde çırpınırken sürekli ertelemek zorunda kaldığımız mutluluğu, hiçbir yere gitmeden, kendi içinizde bulmanızı sağlamayı amaçlıyor. 90 Günlük Büyük Huzur Programı, bir kişisel gelişim programı değildir. Büyük Huzur Kendinizi Kaybetmeden Kendinizi Bulun! Tükendi. Satış Fiyatı:11.11 TL. Kapat. "Ne kendi etti rahat, ne âlem buldu huzur, Yıkılıp gitti cihandan, dayansın ehli kubur". hiçbir zaman halkın örf, adet ve kültürünü benimsememiş bir jakoben parti, bir azınlık gurup, büyük ve destansı bir... Diğer tüm sözlerde olduğu gibi "Özlü Sözler - Sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar, çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulur." Büyük mutluluklar, büyük acıların yanıbaşındadır. Büyük Huzur Programı, anı yaşamak isteyenler için tasarlandı. peşinde çırpınırken sürekli ertelemek zorunda kaldığımız mutluluğu, hiçbir yere gitmeden, kendi içinizde bulmanızı sağlamayı amaçlıyor. 90 Günlük Büyük Huzur Programı, bir kişisel gelişim programı değildir. çırpınırken sürekli ertelemek zorunda kaldığımız mutluluğu, hiçbir yere gitmeden, kendi içinizde bulmanızı sağlamay...