Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Emanet ve Ehliyet (İslam İlmihali) (2 Cilt) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Emanet ve Ehliyet (İslam İlmihali) (2 Cilt) PDF EPUB


Yusuf Kerimoğlu

Emanet ve Ehliyet (İslam İlmihali) (2 Cilt) - Yusuf Kerimoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Kerimoğlu
DOSYA BOYUTU 5,86
TARİH 2015-04-10
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cahiliyye ortamında "Sınırlarını resmi ideolojinin çizdiği din"e göre eğitim gören mükellefler Vahyin nurundan ve ruhundan uzak yetiştirildiklerini anlayamadıkları gibi aksine kendilerinin "Müctehid" olduklarını(!) saçmalamaya başlamasınlar mı? Bunların dışında kalan kitlenin büyük bir kısmı ise müslüman olduklarını söyledikleri halde İslam adına bid'at ve hurafelere kapılıp yaşadıkları gibi inanmaya ve geleneksel dini benimsemeye başlamışlardır! İslam alemindeki asıl çöküntü ise bundan sonra başlamıştır. Sınırlarını müşriki sistemlerin belirlediği dini eğitimlerden geçen ve kendilerinin "Müctehid" olduğunu beyan eden bu mükelleflerin bir çoğu namaz dahi kılmazken bir çoğu da başörtüsünün (Tesettürün) farziyyetini teville reddetmeye çalışmaktadırlar. Resûl-i Ekrem (sav)'in birçok sünnetini inkâr etmeye başlamışlardır. Biz bu tür mahlûka ta Kur'ani bir tabirle "Lehvel hadis" tüccarları desek belki daha isabetli bir tesbitte bulunmuş olacağımıza inanırız.

...ir? Ben, Rabb'imin bende emanet tuttuğu ruhun bekçisiyim ... EMANET VE EHLİYET İSLAM İLMİHALİ 2 CİLT Kitabı ... . 72 TL. Bunların dışında kalan kitlenin büyük bir kısmı ise müslüman olduklarını söyledikleri halde İslam adına bid'at ve hurafelere kapılıp yaşadıkları gibi inanmaya ve geleneksel dini benimsemeye... 5 TL. Koleksiyonunuzda bulundurmak isteyeceğiniz gazeteler aynı gün kargo fırsatıyla online koleksiyon mağazanız gokcekoleksiyon.com'da! 52:07Kıyamet ve Emanet - Hayat Rehberi - Nureddi ... Emanet ve Ehliyet (2 Cilt) - İslam İlmihali ... .com'da! 52:07Kıyamet ve Emanet - Hayat Rehberi - Nureddin Yıldız 6:39Emanet - Dini Hikayeler - TRT Avaz 2:08Islam'iz diyen particilerin durumu nedir - Yusuf Kerimoglu 41:54123) Emaneti Yerine Getirmek [1]... Share this listing, "Emanet ve Ehliyet (İslam İlmihali) 2 Cilt", with your friends. Buyers also looked at. note. Yusuf KERİMOĞLU Hocaefendi'nin Emanet ve Ehliyet isimli İslâm ilmihali çalışmasının e-book formatındaki programı. Muteber kaynaklar...