Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İtiraflar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İtiraflar PDF EPUB


Jean Jacques Rousseau

İtiraflar - Jean Jacques Rousseau pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jean Jacques Rousseau
DOSYA BOYUTU 6,20
TARİH 2006-01-01
ISBN 9756557214
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Benzeri hiç görülmemiş ve hiç görülmeyecek olan bir işe girişiyorum. Benzerlerime, doğanın tüm doğruluğu içinde bir insan göstermek istiyorum ve bu insan ben olacağım.Sadece ben. Kalbimi duyuyor ve insanları tanıyorum. Gördüklerimden hiçbiri gibi yaratılmamışım; yaşayanlardan hiçbiri gibi yaratılmış olmadığıma inanmak cüretini gösteriyorum. Öteki insanlardan daha iyi değilsem bile, hiç olmazsa başkayım. Doğa beni içine döktüğü kalıbı kırmakla iyi mi etti kötü mü, bu ancak ben okuduktan sonra yargılanabilecek bir şeydir.Kıyamet borusu ne zaman çalarsa çalsın, ben elimde bu kitapla, yüce yargıcın huzuruna çıkacak ve yüksek sesle şöyle diyeceğim: İtiraflar.

.... Yalnız kalabilmek için odaya kapanıyorum ... Aldattım Sayılırmı Bilmiyorum ... . İlişki. Siz de paylaşın: Annelerden itiraflar. Merhabalar....42 yaşında, 169 boylarında 68 kilo sarışın beyaz tenli dolgun ve diri vücutlu oldukça bakımlı, alımlı bir bayanım. Yuvarlak dolgun kalçalarım, ince narin bir belim ve diri ve dolgun... 14 ilginç istek ve itiraf... 14 ilginç istek ve itiraf... Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar bugüne kadar sayısız konuşmaya konu olmasına rağmen hala bazı farklılıklar bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Aldatan kadınlardan itiraflar. Söz konusu ... Hadi İtiraf Edin - itiraf.online ... . Aldatan kadınlardan itiraflar. Söz konusu aldatma olunca, erkeklerin kötü bir üne sahip oldukları su götürmez bir gerçek. Ancak ilişkilerde bazı istenmeyen durumlar... itiraf.com'dan : yandım_; cinsiyet: erkek; yaş: 21; il: adana öğrencilik zamanlarımda en sevmediğim şey birinin bana, "ileride ne olacaksın?" demesiydi. bir gün babam durduk yerde, "büyünce ne olacaksın... kaynak: http://www.itiraf.com/. Türkiye'nin en yeni ama en dinamik itiraf, soru ve cevap sitesi. Aklınızda deli sorular mı var? Sorun cevaplansın. Suya anlatır gibi itiraf edin. 1. Her yaptığı olay olan Rihanna, bir röportajında yatakta bağlanmaktan ve itaat etmekten çok hoşlandığını itiraf etmişti. assets.rebelcircus.com. Bu akşam eve geldiğimde Eşim Akşam yemeğini servis ediyordu. Elini tuttum ve ona söyleyeceğim şeyler olduğunu söyledim. Masaya oturdu ve sessizce yemeği yemeye başladı. Ve yine Gözlerinde o... Ekşi Sözlük yazarlarından insanları gam, keder ve kasvete sürükleyen acı itiraflar. Ünlü isimlerden ilginç itiraflar. Ünlü isimler zaman zaman farklı açıklamalarda bulunur.Onlardan bir kaçını sizin için derledik... 1/31. Amerika'da yaşıyorum. Sürekli dinlediğim bir radyo kanalı var haftada 1 saat bir ülkenin müziklerini çalyorlar. 6 yıldır merakla bekliyordum sıra ne zaman... Herkes birşeylere aç internette. Sanırım erken yaşta evlilik yapan herkes bu durumda. Artık kadınlarda bazı şeyleri kendilerine itiraf ediyorlar. İtiraf yasak. Eşlerini aldatan kadınlardan şok açıklamalar. Biz de aldatırız. Hem de ne aldatmalar... Öğrenmek ister misiniz, okuyun o zaman... Foto galeri. Yaşam. Hostesten şoke...