Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaderimde Saklı / Ecem Serisi 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaderimde Saklı / Ecem Serisi 2 PDF EPUB


Müjde Aklanoğlu

Kaderimde Saklı / Ecem Serisi 2 - Müjde Aklanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Müjde Aklanoğlu
DOSYA BOYUTU 9,75
TARİH 2018-01-01
ISBN 6058150621
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hedefinden, kuralcılığından ve kendi doğrultusundan şaşmayan tehlikeli bir iş adamı.Çatık kaşlarından herkesin ürktüğü, tehlikeli geçmişinden korktuğu, dünyaya diz çöktürecek güce ve kudrete sahip olan Cem Aydınoğlu; ufacık bir genç kızın kalbi için; diz çöktü.Çocukken âşık olup kovaladığın adam, büyüdüğünde kaçtığın adam olursa?Tüm dengeleri altüst ederek aşkını kazanmak istediğin kişi, vaz geçtiğin zaman senin aşkına talip olursa?Geçmişinde büyük bir yeri olan aşkını geleceğinde istemeyen Ecem, kaderin yazgısından ne kadar kaçabilir?"Eğer bu dünyaya bir daha gelirsem; maç delisi, kravat manyağı, kadın sarrafı, ayaklı bomba, doğal afet, mafya kılıklı ve bir artist kadar yakışıklı olan zorba adamlardan uzak duracağıma, kendi adıma söz veriyorum!" derse.Hayır, kendi adına söz veremez, o zaman onun adına da söz vermiş olur. Çünkü o; kaçsa bile kurtulamadığı adamın adını, adında saklıyordu. Tıpkı, alın yazısında sakladığı gibi!"

...çmişinden korktuğu... Müjde Aklanoğlu ... Kaderimde Saklı / Ecem Serisi 2 - Müjde Aklanoğlu | kitapyurdu.com ... . Hedefinden, kuralcılığından ve kendi doğrultusundan şaşmayan tehlikeli bir iş adamı… Çatık kaşlarından herkesin ürktüğü, tehlikeli geçmişinden korktuğu... 15 TL. Geçmişinde büyük bir yeri olan aşkını geleceğinde istemeyen Ecem, kaderin yazgısından ne kadar kaçabilir? "Eğer bu dünyaya bir daha gelirsem; maç delisi, kravat manyağı, kadın sarrafı... Giriş. Kayıt Ol. Kaderimde Saklı Ec ... Kaderimde Saklı (Ecem Serisi 2) Müjde Aklanoğlu ... ... Giriş. Kayıt Ol. Kaderimde Saklı Ecem Serisi 2. Kaderimde Saklı Ecem Serisi 2. Kitap Özelliği. Baskı Sayısı. Ecem artık yemin etmişti bir daha artist tipli zengin adamlardan uzak duracaktı. Geçmişinde büyük bir yeri olan aşkını geleceğinde istemeyen Ecem, kaderin yazgısından ne kadar kaç...