Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya PDF EPUB


Attila Karaosmanoğlu

İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya - Attila Karaosmanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Attila Karaosmanoğlu
DOSYA BOYUTU 9,8
TARİH 2005-06-30
ISBN 9754586551
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’de iki defa, istenmeyen ve kendisine üniversitelerde iş verilmeyen bir insan durumuna düştüm. Fakat aynı Türkiye, hiçbir iltimas olmadan bana 28 yaşımda Devlet Planlama Teşkilatı kanun tasarısının hazırlanmasında büyük bir rol oynama imkânı vermiş, 1971’de de başbakan yardımcılığına getirmişti. Bu iki tecrübe bana Türkiye’de yapısal değişimin ne kadar güç olduğunu öğretmişti... Adam Smith’in Milletlerin Zenginliği adlı eserini okuyup iktisatçı olmaya karar veren, bunun hemen ardından Devlet Planlama Teşkilatı’nın oluşumunda görev alan, Türkiye’nin en karışık günlerinde başbakan yardımcılığına getirilen, Dünya Bankası’ndaki üst düzey görevleri nedeniyle "doğu dünyası"nda pek çok değişikliğin mimarı olan Attila Karaosmanoğlu’nun anılarında, yakın tarihimize ışık tutan bir çok ayrıntı bulacaksınız. "Alışamayan", gazete manşetlerine sadece "işleriyle" değil ünlü istifalarıyla da geçen, dünyada takdir görürken ülkesinde "yadırganan" bir adamın, "bir ömre nasıl sığdırmış" dedirtecek öyküsü..

...a ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilir ... İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya... | bkmkitap.com ... . ...bunun hemen ardından Devlet Planlama Teşkilatı'nın oluşumunda görev alan, Türkiye'nin en karışık günlerinde başbakan yardımcılığına getirilen, Dünya Bankası'ndaki üst düzey görevleri nedeniyle... ...bunun hemen ardından Devlet Planlama Teşkilatı'nın oluşumunda görev alan, Türkiye'nin en karışık günlerinde başbakan yardımcılığına getirilen, Dünya Bankası'ndaki üst düzey görevleri nedeniyle... İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya..., Attila Karaosmanoğlu İş Bankası Kültü ... İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya... Satın Al | OdaKitap.com ... ... İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya..., Attila Karaosmanoğlu İş Bankası Kültür Yayınları, Attila Karaosmanoğlu, İzmir Karşıyakadan Dünyaya, 9789754586558. İzmir Karşıyaka'dan dünya'ya... Title: İzmir Karşıyaka'dan dünya'ya... Author: Karaosmanoğlu, Attila. ...oluşumunda görev alan, Türkiye'nin en karışık günlerinde başbakan yardımcılığına getirilen, Dünya Bankası'ndaki İzmir İktisat Kongresinden Türk Tüccarının İstedikleri. Ömer Karaoğlu. Okur Akademi. Attila Karaosmanoğlu. Kitap Tanıtımı. Adam Smith'in Milletlerin zenginliği adlı esrini okuyup iktisatçı olmaya karar veren, bunun hemen ardından Devlet Planlama Teşkilatı'nın oluşumunda görev alan... ...bunun hemen ardından Devlet Planlama Teşkilatı'nın oluşumunda görev alan, Türkiye'nin en karışık günlerinde başbakan yardımcılığına getirilen, Dünya Bankası'ndaki üst düzey görevleri nedeniyle... İzmir Karşıyakadan Dünyaya. Marka : İş Bankası Kültür Yayınları. Barkod : 9789754586558. İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya... En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya... Liste fiyatı: 16.67 TL. İzmir Karşıyaka'dan Dünya'ya... Attila Karaosmanoğlu. Türkiye İş Bankası Yayınları. Karşıyaka Kent Meclisi. 2. fiyat. İzmir ve Levanten Dünya 1550-1650. Attila Karaosmanoğlu. Adam Smith'in Milletlerin zenginliği a...