Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma El İzleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

El İzleri PDF EPUB


Cafer Keklikçi

El İzleri - Cafer Keklikçi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cafer Keklikçi
DOSYA BOYUTU 5,33
TARİH 2015-04-22
ISBN 9757737636
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Elimizin izinden büyük kayalar yapabiliriz; sesimizdeki renge boyut verip ısıyı temellendirdiğimizde. İçimize bir koridor ayırdığımızda yaşamdan. Çitleri kaldırmadan ama yeni çitler icat etmeden hayata. Hepimiz bir duruma bağlıyız çünkü. Bir bağı olmadan yaşamanın ‘ipikopmuşluk’ olur adı. Zeminsizlik. Derinleşememe hadisesi. Oysa önce zeminimiz olmalı; derinleşme arkadan gelecektir. Çitleri kaldırmadan derken, putları kırmama anlaşılmamalı bu. Ön koşulu kaldırırken yeni bir ön koşul konmamalı önümüze. Yaptığımız putları yeme komikliği… Yiyeceksek hiç yapmamalıyız. Çit bir korunakken, put bir tapınaktır. Maddeye ulûhiyet yüklenemez. Bizim, yalın bir hissedişle mesut olma göstergesi, bahse konu ettiğimiz.Sıcak bir el izi her şeyden önce. Tarihsel gerçekliğin ‘sahne’sinde yer almak istiyorsak. Ki istiyoruz değil mi. İstemek, atılacak adımın ilk metresinin ilk santimidir. Cetvel ne peki, yaniölçüt; ses, renk, ısı; bütün bunlardan meydana gelen kütle; el izimiz…Sokağa çıktığınızda el izinize dikkat etmelisiniz; belki de beni saran bu sıcaklık, sizin hayata kattığınız seslerin renkleriyle oluşuyordur. Kim bilir; elinin izini geleceğe bırakanlardan biri de sizsinizdir. Ya da, bizim, geleceğe bıraktığımız el izlerimizin hayatıyla ukayyettesiniz.Bütün mesele yücelik görgüsüdür.”

...çe dublaj ve Eli türkçe altyazılı seçenekleriyle 1080p kalitesinde hd izle ... Eli İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . Şimdi menüden keşfete dokunarak HD, 1080p kalitesinde yabanci dizi izle veya HD kalitede film izle. Bu kategoride el işleri yapımı,el işleri hobi, el işi modelleri, örgü modelleri, tığ işi modeller ve yapılışları, örgü işleri örnekleri yer alır. El İşi, El İşleri Modelleri, güzel modeller. Boş zamanlarımızı değerlendirme adına yepyeni tasarımlardan oluşan ve yapması çok zevkli bir el işleri uygulamasını önerebiliriz. El İşi Hobiler. 87,626 Takipçiler. • 920 Takip edilenler. • www.elisiho ... Eli İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . El İşi Hobiler. 87,626 Takipçiler. • 920 Takip edilenler. • www.elisihobiler.com. Evde yapılabilecek el işleri, hobiler, örgüler ve geri dönüşüm projeleri. El İşi Tarafından Yayınlanan En Popüler ve Güncel Videoları El İşi Kanalında İzleyin! El İşi. 345.134 izlenme. El İşleri. 2020 İğne Oyası Modelleri. El işleri için kullanılan seyrek dokunmuş keten bezi ve onun üzerine yapılmış olan işlemlere kanaviçe denir. Renkli küçük çarpılardan desenler oluşturma... Bu yazımızda sizlere el becerisi gerektiren hiçbir yerde bulamayacağınız ve gün ışığına çıkmamış karlı işleri ve evinizden yapıp satabileceğniz ürünleri anlatacağız. Kategori: El İşleri - Yorum Yazın. 1. sıra: 8 zincir çekilip birliştir. 2. sıra: zincirin içine 26 adet trabzan yapılır. Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası. El İşleri Örnekleri. Muhteşem modeller var galeride. 100 den fazla model var. Gördüğünüzde hayran kalacağınız örgü ve el işlerini, birbirinden güzel, değişik ve moda olan örgü modellerini sizler için bir araya getirdik. Çeyizlik el işleri en güzel iğne oyaları, yeni el işi tığ oyası, oya modelleri, dantel modelleri, havlu süslemeleri çeyizlik örnekler. Bu kapsamda evde el işleri yaparak ortaya koyduğunuz elişlerini satarak para kazanabilirsiniz. Öncelikle paraya dönüştürebileceğiniz el işleri fikirlerine göz atalım… Gelin siz de eserlerinizi sergileyin ve hobi, el işi, örgü, dikiş, dantel, iğne oyası, ahşap boyama, keçe, dekupaj, fimo, amigurumi ustalarından ilham alın. Kağıt İşleri(2153). Yenihobi.com'da birbirinden harika hobi, el işleri, dekorasyon ve kendin yap fikirleri bulabilirsiniz. EL İŞLERİ. Yemyeşil Taze Fasulye Kurutma Videolu Anlatım. Kışlık Yeşil Fasulye Kurutması Tarifi Yapılışı Fasulyelerimizi alalım....