Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Milyonlardan BiriModi’nin Suriye’den Kaçışı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Milyonlardan BiriModi’nin Suriye’den Kaçışı PDF EPUB


Lotta Nuotio

Milyonlardan BiriModi’nin Suriye’den Kaçışı - Lotta Nuotio pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lotta Nuotio
DOSYA BOYUTU 11,23
TARİH 2018-06-30
ISBN 6053143055
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Modi’nin bir hayali vardı: Cerrahlık stajını tamamlayıp arkadaşlarıyla vakit geçirmek. Ama Suriye’de halk ayaklanması başlayıverdi. Protestolarda yaralanan insanlar hastaneye geliyor ve genç doktor gizli gizli onlara yardım etmeye çalışıyordu. Ardından gelen mahkûmiyet ise hayallerini paramparça etti… Suriye hükümetine karşı olan Modi’nin, hapisten çıktıktan sonra sadece tek bir çaresi kalmıştı: Ülkesinden kaçması şarttı, tıpkı dört milyon insanın yaptığı gibi. Türkiye üzerinden Avrupa’ya gerçekleştireceği seyahat, IŞİD terör örgütünden insan kaçakçılarının Akdeniz’de sulara gömülen gemilerine kadar tehlikerle doluydu her daim. Genç bir doktorun, ülkesindeki iç savaştan kaçıp İsveç’e uzanan yolculuğunun, soluk kesici gerçek hikâyesi….

...stajını tamamlayıp arkadaşlarıyla vakit geçirmek ... Milyonlardan Biri Modi'nin Suriye'den Kaçışı - %35 İndirimli - Lotta ... . Milyonlardan Biri Modi`nin Suriye`den Kaçışı. Satışta. Satış Fiyatı:27.00 TL. Kapat. Aslında Mısır'da 100'den fazla piramit olmasına rağmen, Mısır Piramitleri denince akla ilk olarak. (Büyük Piramit toplamda 2.3 milyon taştan oluşmaktadır.) Keops Piramidi için, her biri 2.5 ton ağırlığında yaklaşık 2 milyon 300 bin taş bloğun kullanıldığı biliniyor. Bu da, inşaat için gerçekçi olmayan bir zaman di ... Milyonlardan Biri : Modi'nin Suriye'den Kaçışı ... . Bu da, inşaat için gerçekçi olmayan bir zaman dilimi demek....