Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3 PDF EPUB


Abdurrahim Karakoç

Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3 - Abdurrahim Karakoç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdurrahim Karakoç
DOSYA BOYUTU 9,61
TARİH 2019-05-22
ISBN 9759000714
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

SULARI ISLATAMADIMSavaştayım elli yıldırÖmrüm geçti boşalt, doldurAnlamadım, bu ne hâldirBir gün silah çatamadımSuları ıslatamadım.Ekin ektim başak yılanKuşandığım kuşak yılanYorgan akrep, döşek yılanBir gün rahat yatamadımSuları ıslatamadım.Ne payem oldu, ne sayemEn doğruya varmak gayemDüşüncemdir tek sermayemAlan yoktur, satamadımSuları ıslatamadım.

... Anlamadım, bu ne haldir Bir gün silah çatamadım Suları ıslatamadım ... Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3 - Abdurrahim Karakoç ... . Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3. %35. 21,00 TL. ıslatamadım.Ne payem oldu ne sayemEn doğruya varmak gayemDüşüncemdir tek sermayemAlan yoktur satamadımSuları ıslatamadım. Bütün Şiirleri 3 Suları Islatamadım Abdurrahim Karakoç Kadim Yayınları 9789759000714 Abdurrahim Karakoç. Abdurrahim Karakoç. Suları Islatamadım. Savaştayım elli yıldır Ömrüm geçti boşalt, ... Kitapi | Suları Islatamadım / Bütün Şiirleri 3 ... . Suları Islatamadım. Savaştayım elli yıldır Ömrüm geçti boşalt, doldur Anlamadım, bu ne haldir Bir gün silah çatamadım Suları ıslatamadım. Suları Islatamadım yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Suları Islatamadım kitabına benzeyen kitaplar. Suları Islatamadım (Bütün Şiirleri 3). Belirtilen tüm özellikler bilgilendir...