Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İktisadi Düşünce Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İktisadi Düşünce Tarihi PDF EPUB


A. Mesud Küçükkalay

İktisadi Düşünce Tarihi - A. Mesud Küçükkalay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR A. Mesud Küçükkalay
DOSYA BOYUTU 12,41
TARİH 2019-09-27
ISBN 6052424391
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Elinizdeki bu kitap. Antik Yunan döneminden başlayarak bugüne gelen zaman diliminde, iktisat biliminin oluşmasına katkısı olan iktisadi düşüncelerin önemlilerine yönelik olarak, hem üniversitelerde bu dersi okuyan öğrenciler hem de konuyla ilgili temel okuma yapmak isteyen okuyucular için, bir referans kitabı olarak kaleme alınmıştır. Nihai amaç, öğrencilenn konuyu anlamalannın önündeki her türlü engelin ortadan kaldırılmasıdır. Yeni bir bilimsel bulgu içermemekle birlikte, mevcut bilgilerin öğrenci ve okuyuculara yönelik olarak yeniden kurgulanması, anlatımın sadeleştirilmesi, iktisadi düşünce ile iktisat teorisi ve diğer bilimler arasındoki bağlantılann gösterilmesi ve iktisadi düşüncelerin arka planında yer alan kimi enteresan noktaların ortaya koyulması yenilikleri ile bu kitap Türkçe literatürde bîr ilk olma özelliği taşımaktadır.

... Eski yazılar. Hemen AL. Çok Başarılı Satıcı ... İktisadi Düşünce Tarihi | DersinÖzü ... . okumazamani. İktisadi düşünce tarihi - 1.cilt, f.neumark. Hemen AL. Başarılı Satıcı. akitapyeri. İktisadi Düşünce Tarihi, Neşe Erim. 20,50 TL. Hemen AL. Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ders ismi: İktisadi Düşünceler Tarihi ...tarihi ve arka plani, klasik okulun temel ilkeleri, klasik iktisat okulu ve iktisadi düsünce, klasik... Prof. Dr. Ersan Bocutoğlu. Bu kitabın amacı zo ... İKTİSADİ DÜŞÜNCELER TARİHİ - PDF Ücretsiz İndirin ... ... Prof. Dr. Ersan Bocutoğlu. Bu kitabın amacı zor bir dersi kolay kılmaktır. İktisadi düşünceler tarihini hem öğrenci kolayca öğrensin ve sınıfını geçsin... İktisadi Düşünce Tarihi Ders notları. olduu kadar yksek tutmak ve dmesini engelleyecek tedbirleri almak Gelenekilik: Sosyal-iktisadi ilikilerdeki dengelerin geleneklere gre tutulmas sz konusudur....