Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşkın Adı Turuncu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşkın Adı Turuncu PDF EPUB


Semra Atasoy

Aşkın Adı Turuncu - Semra Atasoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Semra Atasoy
DOSYA BOYUTU 9,12
TARİH 2012-01-02
ISBN 6055882907
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Derler ki;Turuncu öyle bir aşktır ki, göz bir kez Turuncu’yu görünce bir daha başka renk görmez, tanımaz, bilmez olur.Turuncu öyle bir aşktır ki; can bedenden çıkana dek ona kavuşmak için savaşır, kaybeder, yıkılır ama vazgeçmez, vazgeçemez. Tekrar ayağa kalkar ve aşkına yürür.Bir sevdadır Turuncu.Turuncu’nun cazibesi insanı kahreder, mahveder, yıkar geçer, yine de kendine çeker.Işığı göz kamaştırır.Bir güneş gibi parıldar.Baktıkça içinde kelebekler uçar.Aşkın adı olur; Turuncu.Çok erkek heder oldu Turuncu’nun aşkı uğruna…Ben kadınım; çektim rimelimi, sürdüm rujumu, farımı, yaptım makyajımı… Ve Turuncu’nun yakıcı ışığına baktım merakla.Baktım, baktığım an’da ve yer’de kaldım.Hâlâ Araf’tayım,Her yanım Turuncu…AŞKIN ADI TURUNCU; toplumumuzda bir kadının varlığını kanıtlama mücadelesini anlatıyor. Bir kadın olarak yaşadığı mücadeleler yanında Meclis’e girme mücadelesini ve kadının toplumumuzda nelerle karşılaştığını okuyacaksınız.

...öyle bir aşktır ki, göz bir kez Turuncu'yu görünce bir daha başka renk görmez, tanımaz, bilmez olur ... Aşkın Adı Turuncu - Semra Atasoy | kitapyurdu.com ... . Turuncu öyle bir aşktır ki... Turuncu'nun cazibesi insanı kahreder, mahveder, yıkar geçer, yine de kendine çeker. Işığı göz kamaştırır. Bir güneş gibi parıldar. Baktıkça içinde kelebekler uçar. Aşkın adı olur; Turuncu. Semra Atasoy. Aşkın Adı Turuncu adlı kitapta kadınların siyaset arenasında verdiği sonu olmayan mücadele anlatılmaktadır. Bu kitapta Kurtuluş savaşından sonra kurulan Türkiye'de yapılan... Ve Tur ... Aşkın Adı Turuncu-Semra Atasoy Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Bu kitapta Kurtuluş savaşından sonra kurulan Türkiye'de yapılan... Ve Tur...