Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Başarı Sizsiniz e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Başarı Sizsiniz PDF EPUB


Mustafa Yurttaş

Başarı Sizsiniz - Mustafa Yurttaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Yurttaş
DOSYA BOYUTU 11,22
TARİH 2012-01-02
ISBN 9944742375
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün yarışmacılar, yarışta aynı güzergâhı takip ediyor. Siz de ben de aynı yolun üzerinde yürüyoruz. Kimseye, piyangodan şeref ve başarı kazanma yolu açılmamıştır. Hayat yolunda uzun yarışı başarıyla bitirmek ve zafere ulaşmak istiyorsanız, yolunuzun üzerindeki dağlardan geçmeyi, çukurlardan atlamayı; kara, yağmura tutulmayı, soğuğa, sıcağa ve çamura bulaşmayı göze almalısınız. Bunları göze alırsanız yolunuzdaki acı engelleri, ilerde mutluluğa dönüştürmeyi başarabilirsiniz. Ve cesaretle ışığa doğru yürürsünüz. Esen rüzgârların savurabileceği kadar zayıf bir saman çöpü değilsiniz. Unutmayın ki, başkalarının aşabildiği hiçbir engel, bizim için aşılmaz değildir.

...dı demesini sağlamaktır. Sizlere çoğu şey yanlış anlatılıyor bunları görmelisiniz ... Başarı Sizsiniz. Siz Yoksanız Başarı da Yok. | Başarı Nasıl Elde Edilir? ... . Başarı nedir önce bunla başlanmalı. Arama: Başarı Sizsiniz… 23 Ekim 2015 berkebenim Yorum yapın. Mustafa Yurttaş. Bütün yarışmacılar, yarışta aynı güzergâhı takip ediyor bu dünyada. Siz de ben de aynı yolun üzerinde yürüyoruz. Kimseye, piyangodan şeref ve başarı kazanma yolu açılmamıştır. BAŞARI SİZSİNİZ | Walt Disneyin İnanılmaz Başarısı! Şimdi yeni uyandınız veya u ... Başarı Sizsiniz… | Gerçek Zenginliğin Formülü ... . BAŞARI SİZSİNİZ | Walt Disneyin İnanılmaz Başarısı! Şimdi yeni uyandınız veya uykuya dalmak üzeresiniz ya da günün herhangi bir saatindesiniz. Başarı Sizsiniz Dergisi. Home. Contact Us. Başarı Sizsiniz Dergisi. Engellere takılma! İmkansızı zorla? Bütün yarışmacılar yarışta aynı güzergâhı takip ediyor. Siz de ben de aynı yolun üzerinde yürüyoruz. Kimseye piyangodan şeref ve başarı kazanma yolu açılmamıştır. Bütün yarışmacılar, yarışta aynı güzergâhı takip ediyor. Siz de ben de aynı yolun üzerinde yürüyoruz. Kimseye, piyangodan şeref ve başarı kazanma yolu açılmamıştır. Follower: 81, seguiti: 341, post: 1 - Guarda le foto e i video di Instagram di Başarı Sizsiniz Dergis...