Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri PDF EPUB


Ayşe Kadıoğlu Yıldız

Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri - Ayşe Kadıoğlu Yıldız pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşe Kadıoğlu Yıldız
DOSYA BOYUTU 10,36
TARİH 2018-01-01
ISBN 6059425667
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitap okurken sohbet mi edilirmiş? Ben ettim... Kitabı ilk okuyan kişi olarak, bu hoş sohbeti herkesten evvel ben tattım.“Bir Şey Diyeyim Sana”, hemen hepimizin, kendimizi içinde bulacağımız, buram buram Karadeniz kokan hikâyelerle dolu.Ayşe Kadıoğlu Yıldız, ilk kitabı “Umuda Tutunmak”ta olduğu gibi bu kitabında da okuyucuyu tatlı bir sohbetin içine çekiyor.Genellikle yazarın ve onun yakın çevresinin hatıralarının aktarıldığı “Bir Şey Diyeyim Sana”, Karadeniz insanının fıtratının ve Karadeniz’in deli akan derelerinin sırrını açıklıyor âdeta.Her hikâyede ayrı bir yüreğin kapısından içeri merakla, heyecanla gireceksiniz. Ve ayrılırken, o yüreklerin sahipleriyle gönül bağı kurmuş olacaksınız.

...sten evvel ben tattım. "Bir Şey Diyeyim Sana", hemen hepimizin, kendimizi içinde bulacağımız, buram buram Karadeniz kokan hikâyelerle dolu ... Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri Ayşe Kadıoğlu Yıldız ... . ...Hikâyeleri Ayşe, Explore our list of popular images of Kitap Bİr Şey Dİyeyİm Sana Memleket İkinci,On Twitter Kapalı Duran Bir Kitap Bir Kağıt,Çaykolizm On Twitter Yapacak Bir şey Yok Yine... Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri. ₺7.50₺10.00. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). Kitap okurken sohbet m... İdefix9786059425667. Kitabı ilk okuyan kişi olarak, bu ho ... Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri - Ayşe... | Okurhan ... .50₺10.00. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). Kitap okurken sohbet m... İdefix9786059425667. Kitabı ilk okuyan kişi olarak, bu hoş sohbeti herkesten evvel ben tattım. "Bir Şey Diyeyim Sana", hemen hepimizin, kendimizi içinde bulacağımız, buram buram Karadeniz kokan hikâyelerle dolu. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Şey Diyeyim Sana-Memleket Hikayeleri. "Bir Şey Diyeyim Sana" hemen hepimizin kendimizi içinde bulacağımız buram buram Karadeniz kokan hikâyelerle dolu....