Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gizem ve Hayalgücü Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gizem ve Hayalgücü Öyküleri PDF EPUB


Edgar Allan Poe

Gizem ve Hayalgücü Öyküleri - Edgar Allan Poe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Edgar Allan Poe
DOSYA BOYUTU 3,15
TARİH 2012-01-06
ISBN 6055752231
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Edgar Allan Poe, düşselliğe teslimiyetinde yalnız olmadığının farkındaydı ki ‘Euraka’yı, “düşlerin tek gerçeklik olduğuna inananlara” adamıştı.Usta yazarın öykülerinin seçkin bir derlemesini sunan bu kitabın sayfaları arasındayken, okurların da onun sınırsız görünen hayalgücüne kapılarak kendilerini bu Düşler Ülkesi’nde bulacağına kuşku yok. Poe’nun aykırılığı ile yeni tanışacak olanlarsa; Usher Evi’nin Çöküşü’nün olağandışı kasveti ya da Kuyu ve Sarkaç’ın akıl almaz dehşeti karşısında sarsılırken, dokunabilecekmişçesine yaklaştıkları gizemlerin çekiciliğine karşı koyamayarak, belki de bu Düşler Ülkesi’ne ilk ürkek adımlarını atacaklar.

...sınırsız görünen hayal gücüne kapılarak kendilerini bu Düşler Ülkesi'nde bulacağına kuşku yok ... Gizem ve Hayalgücü Öyküleri - Edgar Allan Poe ... . ...Usher Evi'nin Çöküşü'nün olağandışı kasveti ya da Kuyu ve Sarkaç'ın akıl almaz dehşeti karşısında sarsılırken dokunabilecekmişçesine yaklaştıkları gizemlerin çekiciliğine karşı koyamayarak belki de... Usta yazarın öykülerinin seçkin bir derlemesini sunan bu kitabın sayfaları arasındayken, okurların da onun sınırsız görünen hayal gücüne kapılarak kendilerini bu Düşler Ülkesi'nde bulacağına kuşku yok. Yorumunuzu yazın. Gizem ve hayalgücü öyküleri. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! Kita ... Gizem ve Hayalgücü Öyküleri - Edgar Allan Poe ... . Yorumunuzu yazın. Gizem ve hayalgücü öyküleri. 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava! Kitap. Ağız İçinde Dil Gibi-Acı Duman:Bütün Öyküleri 2. Anasayfa ›› Amerikan Edebiyatı ›› Gizem ve Hayalgücü Öyküleri....