Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! PDF EPUB


Roger Canavan

Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! - Roger Canavan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Roger Canavan
DOSYA BOYUTU 5,71
TARİH 2018-06-30
ISBN 6053121152
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Temiz su olmadan yaşayamazdık. Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Temizlenmek, beslenmek ve atıklardan kurtulmak için suya ihtiyacımız var. Ancak su ölümcül mikropları ve zehirleri de taşıyabilir. Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: *Dünya'nın üçte ikisinden fazlası suyla kaplıdır ancak bu suyun yalnızca %2'si içilebilir! *Bitki ve hayvanların da temiz suya ihtiyaçları olduğunu unutma! *Su ayak izin, kullandığın toplam su miktarıdır. Su ayak izin satın aldığın şeyleri yapmak ve taşımak için kullanılan suyu da içerdiğinden sandığından çok daha büyüktür! *Kirli suyu temizlemek çok zor ve maliyetlidir. Bu nedenle suları kirletme!

...bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! | bkmkitap.com ... . Kim ister temiz su olmadan yaşamayı! Yazar: Roger Canavan. Yayınevi: tübitak yayınları. 6.67 TL. Temiz su olmadan yaşayamazdık. Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Temizlenmek, beslenmek ve atıklardan kurtulmak için suya ihtiyacımız var. Kim İster Telefonsuz Yaşamayı! Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! Temiz su olmadan yaşayamazdık. Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Bitk ... Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! - GittiGidiyor ... . Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Bitki ve hayvanların da temiz suya ihtiyaçları olduğunu unutma! Su ayak izin, kullandığın toplam su miktarıdır. 7.41 TL. Temiz su olmadan yaşayamazdık. Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Temizlenmek, beslenmek ve atıklardan kurtulmak için suya ihtiyacımız var. Şahin sahaf olarak ikinci el kitap hizmetinde sizlerle doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde çalışmayı prensip edindik. Bunun için, Lütfen aldığınız kitapların kondisyonuna dikkat edin. 6.16 TL. Temiz su olmadan yaşayamazdık. Vücudumuzun ağırlığının neredeyse üçte ikisi sudur. Temizlenmek, beslenmek ve atıklardan kurtulmak için suya ihtiyacımız var. Diğer kategorisinde yer alan Roger Canavan - Kim İster Temiz Su Olmadan Yaşamayı! kitabı e...