Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve Etkinlikler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve Etkinlikler PDF EPUB


Trish Kuffner

Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve Etkinlikler - Trish Kuffner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Trish Kuffner
DOSYA BOYUTU 12,97
TARİH 2015-04-21
ISBN 6053650492
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yumurcakları Oyalama Kitabı’nın amacı çocuğunuzun emekleme ardından yürümeye başladığı dönemini keyifle geçirmenizi sağlamaktır. En meşgul anneler ve bakıcılar için bile kolayca uygulayabilecek basit ancak yararlı önerilerle çocuğunuzun sıralama dönemini eğlenerek geçirmesine yardımcı olur. Evde ya da dışarıda, yazın veya kışın, sakin ya da hareketli zamanlarla ilgili olanlar bu kitapta yer alan birçok durum ve fırsata dair önerilerden bazılarıdır. Kitabımı öncelikle evde adım atmaya başlayan yumurcağıyla baş başa olan annelere kaynak olarak yazmış olmama rağmen, hayatında yürümeye başlamış bir yumurcak olan; anneler, babalar, büyükanneler, dedeler, amcalar, dayılar, halalar, teyzeler, bebek bakıcıları, yuva öğretmenleri, anaokulu öğretmenleri gibi geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Tıpış tıpış yürümeden önce düşe kalka sıralayan bir yumurcakla herhangi bir şekilde zaman geçiriyorsanız kitabım tam da size göredir.Yumurcakları Oyalama Kitabı’ndaki önerilerin çoğu, çocuğunuzun adım atma döneminin ardından da bir ile üç yaşına kadar oyalayacaktır.Bu dönemdeki çocukların beceri ve yetileri değişken olduğu için de 1 yaşındaki bir çocuğu zorlayacak olan önerilerin yanında 3 yaşındaki çocuğa hayli kolay gelecek olanlar da yer alıyor. Çocuğunuzun ilgi alanına ve becerilerine en uygun olan aktiviteleri seçerken sağduyulu davranmalısınız. Yeni bir etkinlik umduğunuz gibi gelişmiyorsa hemen gözden çıkarmak yerine bir hafta, bir ay hatta birkaç ay sonra yine deneyebilirsiniz. Ya da oyunu çocuğunuzun ilgisini çekecek şekilde uyarlayabilirsiniz. 

... beceri ve yetileri... 5.53 €. Yumurcakları Oyalama Kitabı'ndaki önerilerin çoğu, çocuğunuzun adım atma döneminin ardından da bir ile üç yaşına kadar oyalayacaktır ... Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve Etkinlikler ... .Bu dönemdeki çocukların beceri ve yetileri... 29.50 TL. Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyunlar ve EtkinliklerOkul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyunlar ve Etkinlikler - Yumurcakları Oyalama Kitabının amacı çocuğunuzun... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneri ... Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve Etkinlikler... - Kidega ... ... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Okul Öncesi Çocukların Sevdiği 365 Oyun ve... 8.40 €. Yumurcakları Oyalama Kitabındaki önerilerin çoğu, çocuğunuzun adım atma döneminin ardından da bir ile üç yaşına kadar oyalayacaktır.Bu dönemdeki çocukların beceri ve yetileri... Öte yandan okul zamanının gelmiş olması, çocuğun yaratıcı ve kendiliğinden gelişen oyunlarla ve ailesiyle geçireceği zamanın azalması demektir. Okul öncesi dönemde günler saatlerce sürerdi. Çocuğunuzun ilgi alanına ve becerilerine en uygun olan aktiviteleri seçerken sağduyulu davranmalısınız. Yeni bir etkinlik umduğunuz gibi gelişmiyorsa hemen gözden çıkarmak yerine bir... 19.30 TL. Yumurcakları Oyalama Kitabı'ndaki önerilerin çoğu, çocuğunuzun adım atma döneminin ardından da bir ile üç yaşına kadar oyalayacaktır.Bu dönemdeki çocukların beceri ve yetileri... 18.75 TL. Yumurcakları Oyalama Kitabı'ndaki önerilerin çoğu, çocuğunuzun adım atma döneminin ardından da bir ile üç yaşına kadar oyalayacaktır.Bu dönemdeki çocukların beceri ve yetileri... Anaokulu Öğrencilerinin 365 Yaratıcı Oyu... 20,25 TL. 365 Sanat ve Elişi Etkinlikleri. "Platform yayınları" - diğer ürünler. Okul Öncesi ve Anaokulunda Hareket ve Öğ... Çocuğunuzun ilgi alanına ve becerilerine en uyg...