Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vur Emri / Bütün Şiirleri 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vur Emri / Bütün Şiirleri 1 PDF EPUB


Abdurrahim Karakoç

Vur Emri / Bütün Şiirleri 1 - Abdurrahim Karakoç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdurrahim Karakoç
DOSYA BOYUTU 9,89
TARİH 2018-01-01
ISBN 9759000622
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

VUR EMRİBir haber dolaşır semada pul pulKılınçlar bilensin, akın var Çin’e.Yiğitler at sürer düşman içineTarihe hükmeden bir ses duyulur:- Vur! TÜRKLÜK aşkına vur!Yüklenir bir ülke oymak ve avul,Sel olur ordular, batıya akar.Uçar elden ele bozkurtlu bayraklar.Emreder bir başbuğ, sade ve vakur:- Vur! BAYRAK aşkına vur!Karışır topsesi, nal sesi, davul...Çağdan çağa çığır açar gemiler.Bir hâkan atını denize sürerVe der ki: “Yıkılsın Bizans’ı koruyan sur.”- Vur! FETİH aşkına vur!

...er at sürer düşman içine Tarihe hükmeden bir ses duyulur: - Vur! TÜRKLÜK aşkına vur! Abdurrahim Karakoç ... Bütün Şiirleri 1 - Vur Emri | benlikitap.com ... . Bir haber dolaşır semada pul pul Kılınçlar bilensin, akın var Çin'e. Yiğitler at sürer düşman içine Tarihe hükmeden bir ses duyulur: - Vur! Türklük aşkına vur! Abdurrahim Karakoç. VUR EMRİ. Bir haber dolaşır semada pul pul Kılınçlar bilensin, akın var Çin'e. Yiğitler at sürer düşman içine Tarihe hükmeden bir ses duyulur: - Vur! TÜRKLÜK aşkına vur! Şair Abdurrahim Karakoç isimli şaire ait Vur Emri adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Abdurrahim Karakoç adlı şaire ait tüm ... Bütün Şiirleri 1 : Vur Emri | bkmkitap.com ... . Abdurrahim Karakoç adlı şaire ait tüm...