Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 2011'in Bobiler Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

2011'in Bobiler Tarihi PDF EPUB


2011'in Bobiler Tarihi -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 4,55
TARİH 2011-12-22
ISBN 6054054671
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Her kitabıyla çok satanlar listesinde yer alan Dizüstü Edebiyat serimizin son kitabı internet aleminin en popüler sitelerinden biri olan Bobiler.örg’e ait.Türk internet dünyasının en yaratıcı, en eğlenceli, en “saatlerce bakılan” sitesi bobiler.örg, 2011 yılının en absürd olaylarını bobilerin bakış açısıyla bu kitapta topladı. Ortaya müthiş bir koleksiyon çıktı. Bobiler, "2011’in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. Yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde, bu sıradışı 2011 toplamasından daha iyi bulunamaz.“ Bu kitap, dünyanın en mükemmel web sitesi olduğu kendi aramızda yaptığımız bağımsız bir araştırmayla da tescillenen bobiler.örg’ün ilk kitabı. Bobiler.örg, on binlerce kullanıcının photoshop ile hazırladıkları görselleri paylaştıkları bir web sitesi. Nasıl tarih, yer altında yatıyor ve arkeolojik kazılarda çıkartılınca tarihe dönüşüyorsa, Bobiler de aynı şekilde, ama dijital ortamda, kendi tarihini yaratıyor, gömüyor, daha sonra çıkartıyor ve bu kitapta sergiliyor.”

...56710. Basım: Aralık 2011. Ebat: 16x22 cm ... 2011'in Bobiler Tarihi - Ekşi Sözlük ... . Ağırlık: 591. 2011'in Bobiler Tarihi kitapları dünyanın en popüler kitaplarından birini, muhteşem 2011'in Bobiler Tarihi web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Kolektif adlı yazara ait 2011'in Bobiler Tarihi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. 2011'in Bobiler Tarihi (Renkli, Fotoğraf ... 2011'in Bobiler Tarihi | Okuyan Us ... . 2011'in Bobiler Tarihi (Renkli, Fotoğraflı). Okuyan Us Yayın. 27 TL. Bobiler, "2011in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. ...Çizgi Roman Deneme Destan Diğer Dini Metinler Divan Edebiyatı Dünya Klasikleri Edebiyat Tarihi Edebiyat Yazıları Eleştiri Günlük Halk. Bilgisayar - 2011'in Bobiler Tarihi. | 0 yorum | Yorum Yap. Bobiler, "2011in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. Kargo dahil en ucuz19,77 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. 2011'in bobiler tarihi. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 07... 2011'in Bobiler Tarihi. Her kitabıyla çok satanlar listesinde yer alan Dizüstü Edebiyat serimizin son kitabı internet aleminin en popüler sitelerinden biri olan Bobiler.örg'e ait. Bobiler, "2011'in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. Bobiler, "2011in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. 16.50 TL. Bobiler, "2011'in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte. Bobiler, "2011'in Bobiler Tarihi" kitabında, yıllar sonra tarihin önemli olaylarını hatırlamak ve hafızalarını tazelemek isteyeceklerin kafasını karıştırmayı amaç edinmekte....