Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Denizin Hayaleti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Denizin Hayaleti PDF EPUB


Cuma Karataş

Denizin Hayaleti - Cuma Karataş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cuma Karataş
DOSYA BOYUTU 10,47
TARİH
ISBN 6051771892
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Deniz oturdukları apartmanın kapısına geldiğinde yürüyemeyecek kadar yorulmuştu. Olanları düşündü; Cem’e bir şey olmamıştı. Ama maç da yarım kalmıştı. Yine de kendini avutacak bir şey buldu. Yenilgiden kurtulmuştu. Rakipleri “yendik” diyemeyecekti. Ama kızların yaptığını unutmayacaktı. Hele o Gülcan’ın... Fakat kendini öyle yorgun hissediyordu ki... Yürümeye gücü kalmamıştı. Sanki sırtında bir başka çocuk vardı da onu taşıyordu.Kendi kendine:“Çok koştuğum için herhâlde çok yoruldum,” dedi. Zor yürüyordu. Hiç bu kadar yorulmamıştı. Duvardan destek alarak merdivenleri çıktı. Annesi kapıyı açtı.“Ne o oğlum, çok yorgun gibisin?”“Futbol oynadık anne. Çok koştum sanırım.”“Hemen banyoya geç. Duş al.”Deniz banyoya yöneldi. Duşa girdi. Duşunu aldı, odasına geçti. Biraz hafiflemiş gibiydi. Yatağa girdi.“Bu sırtımdaki ağırlık ne böyle?” dedi kendi kendine.Karşısında beyaz bir gölge belirdi. Korktu. Gözleri kocaman oldu. Beyaz gölgeye hareketsiz baktı. Gölge kendi gibi bir çocuk görünümüne büründü. Çizgi filmlerdeki hayaletlere benziyordu.

...yatı bulun. Deniz'in Hayaleti - Kitap Fiyatları ... Deniz'in Hayaleti Cuma Karataş ... . Ücretsiz Kargo. 9786051771892. 362451. Deniz'in hayaleti. özyürek yayınevi. 9.00. "Hemen banyoya geç. Duş al." Deniz banyoya yöneldi. Duşa girdi. Duşunu aldı, odasına geçti. Gölge kendi gibi bir çocuk görünümüne büründü. Çizgi filmlerdeki hayaletlere benziyordu. denizin hayaleti - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Köşkün Hayaleti. Özgün Çınar. Hiç Yayınları. Açıklama. ... Deniz'in Hayaleti Cuma Karataş ... . Özgün Çınar. Hiç Yayınları. Açıklama. Hayaletleri sever misiniz? Bir hayaletle karşılaştığınızda ne yaparsınız? Deniz hayaletten kaçmıyor, onunla konuşuyor. Konuştuğu hayalet öyle sıradan hayaletlerden değil. Ek olarak Denizin Hayaleti isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Denizin Hayaleti Kitabının Kısa Özeti Nasıl Okunur? Denizin Hayaleti. Yazar. Cuma Karataş. Kargo. Fiyat. Denizin hayaleti (imzalı ve ithaflıdır). Cuma Karataş. 4,00 TL. Sepete Ekle. Deniz'in Hayaleti. Cuma Karataş. Satıcı. Hayaletleri sever misiniz? Bir hayaletle karsilastiginizda ne yaparsiniz? Deniz hayaletten kaçmiyor, onunla konusuyor. Konustugu hayalet öyle siradan hayaletlerden degil. "Hemen banyoya geç. Duş al." Deniz banyoya yöneldi. Duşa girdi. Duşunu aldı odasına geçti. Gölge kendi gibi bir çocuk görünümüne büründü. Çizgi filmlerdeki hayaletlere benziyordu. 6.03 TL. Karşısında beyaz bir gölge belirdi. Korktu. Gözleri kocaman oldu. Beyaz gölgeye hareketsiz baktı. Gölge kendi gibi bir çocuk görünümüne büründü. Çizgi filmlerdeki hayaletlere benziyord...