Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yaşadığımız Dini Hayat Kolay İlmihal Müslümanın El Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yaşadığımız Dini Hayat Kolay İlmihal Müslümanın El Kitabı PDF EPUB


Dursun Dede

Yaşadığımız Dini Hayat Kolay İlmihal Müslümanın El Kitabı - Dursun Dede pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dursun Dede
DOSYA BOYUTU 8,7
TARİH 2015-04-21
ISBN 6058921801
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İslam, gündelik hayatta yaşanan bir dindir. Bu yüce dinin Allah tarafından gönderilmesi, insanların dünyada ve ahirette mutlu olması, barış ve huzura kavuşması içindir. Bunun gerçekleşmesi, dinin doğru öğrenilmesi ve yaşanması ile mümkündür. Bu yolda, elinizdeki kitap, insanımıza bir nebze olsun yararlı olmak amacı ile hazırlandı.Konular, Kur’an âyetleri ve hadislerin (peygamberimizin sözleri ve uygulamalarının) ışığında anlatıldı. Her yaşta ve her seviyede, İslam Dini’ni öğrenmek isteyenlerin faydalanması göz önüne alındı. Kolayca anlaşılması ve faydalanılması maksadıyla eser, Ders Kitabı formatında hazırlandı. Hemen her konunun sonuna, Kur’an’dan, Peygamberimizin örnek hayatından, İslam tarihinden ve yaşadığımız hayattan okuma parçaları eklendi.

...-Sistem Ofset Yayıncılık-9786058921801-Dursun Dede-İslam, gündelik hayatta yaşanan bir dindir ... Yaşadığımız Dini Hayat Kolay İlmihal Müslümanın El Kitabı ... . Müslümanın El Kitabı. Yaşadığımız Dini Hayat - Kolay İlmihal. Müslümanın El Kitabı Yaşadığımız Dini Hayat - Kolay İlmihal. Kolayca anlaşılması ve faydalanılması maksadıyla eser Ders Kitabı formatında hazırlandı. Her yaşta ve her seviyede, İslam Dini'ni öğrenmek isteyenlerin faydalanması göz önüne alındı. Kolayca anlaşılması ve faydalanılması maksadıyla eser, Ders Kitabı formatında hazırland ... Müslümanın El Kitabı (Yaşadığımız Dini Hayat - Kolay...) ... . Kolayca anlaşılması ve faydalanılması maksadıyla eser, Ders Kitabı formatında hazırlandı. Tüm Kategoriler Bebek Bilgisayarlar Elektronik Ev Ev ve Mutfak Kitaplar Moda Ofis Ürünleri Oyuncaklar ve Oyunlar PC ve Video Oyunları Spor Yapı Market. Git. Ara. Bunun gerçekleşmesi, dinin doğru öğrenilmesi ve yaşanması ile mümkündür. Bu yolda, elinizdeki kitap, insanımıza bir nebze olsun yararlı olmak amacı ile hazırlandı. Bunun gerçekleşmesi, dinin doğru öğrenilmesi ve yaşanması ile mümkündür. Bu yolda, elinizdeki kitap, insanımıza bir nebze olsun yararlı olmak amacı ile hazırlandı. İslam, gündelik hayatta yaşanan bir dindir. Fıkıh - İlmihal. Bu yolda, elinizdeki kitap, insanımıza bir nebze olsun yararlı olmak amacı ile hazırlandı....