Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk PDF EPUB


Sadık K. Tural

Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk - Sadık K. Tural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sadık K. Tural
DOSYA BOYUTU 11,94
TARİH 2015-04-20
ISBN 6053421962
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hürriyetin esaretten, cesaretin korkaklıktan, vatanın maldan ve hattâ candan daha değerli ve daha yüce olduğuna inanan ve bu inançta birleşenleri harekete geçirip millî gücü uyandıran Kemal Paşa'dır. Korkuya ve çaresizliğe de, devlet, millet ve din düşmanlarına da karşı çıkıp, Millî Mücadele'yi millî bağımsızlık savaşına dönüştüren Gazi Paşa'dır. (-) Gazi Mustafa Kemal Paşa, milletin gururunu, haysiyetini inciten durumlar karşısında millî bilincin çekilmiş kılıcı halinde öne geçip, bu coğrafyadaki Türklüğü, bağımsız bir devlet sahibi yaptı. (...) Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan dolayı mazlum milletlere örneklik ve manevî önderlik yapması bakımından ise, uluslararası boyutlu bir liderdir.

...türk. Mağaza: TveT. 25.50 TL. Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk-Akçağ Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk - Sadık K. Tural ... . Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk - Sadık K. Tural. Akçağ Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 194.5 Puan. Atatürk askerî şahsiyetini fikrî idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan dolayı... Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. ... Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk | bkmkitap.com ... . Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan dolayı... Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan... 19.35 TL. Atatürk araştırma eski başkanı Prof.Sadık K. Tural ın kaleminden ekler le ikinci baskısını sunduğumuz bu eser farklılıklarıyla okuyucusunu bekliyor... 30.60 TL. Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer... Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan... (...) Atatürk, askerî şahsiyetini fikrî, idarî ve siyasî şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Millî liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı savaştan... 25.50 TL. (...) Atatürk, askeri şahsiyetini fikri, idari ve siyasi şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Milli liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı... 25.50 TL. (...) Atatürk, askeri şahsiyetini fikri, idari ve siyasi şahsiyetiyle tamamlamışlığı açısından tam bir milli liderdir. Milli liderlik özelliklerine dayanarak Avrupa emperyalizmine açtığı ve zafer kazandığı... Yüzyıla Damgasını Vuran Önder Atatürk Sadık K. Tural. Karşısında devlet önderlik Avrupa Damgas...