Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ocağımız Sönmesin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ocağımız Sönmesin PDF EPUB


Refik Özdek

Ocağımız Sönmesin - Refik Özdek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Refik Özdek
DOSYA BOYUTU 8,33
TARİH 2017-04-27
ISBN 9754375232
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

93 Harbi, Türkler açısından o kadar çetin ve bir o kadar ağır geçer ki Tuna’nın altında başlayan göçler, Osmanlı Balkanlarında bir domino etkisi yaparak herkesi yüzlerce yıldır yurt bildikleri topraklardan Payitaht’a doğru yola çıkmak zorunda bırakır. Refik Özdek, Osmanlı Balkanlarında yaşanan bu trajediyi, kendisi de bir Balkan göçmeni olarak o kadar canlı bir şekilde aksettirir ki, roman boyunca kendinizi o göç atmosferinden kurtaramazsınız. Romanın merkezinde tâ Kırım’dan beri ocaklarındaki koru hiç söndürmeden Tuna kıyılarına gelmiş bir ailenin, bu koru yine hiç söndürmeden Edirne’ye ve hatta Anadolu’ya kadar taşımak zorunda kalacak fertlerinin göç yollarında düşmana ve tabiat şartlarına karşı verdikleri mücadeleye şahit olacaksınız.

...ımız Sönmesin-Refik Özdek. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! ocağımız sönmesin ... Ocağımız Sönmesin - Refik Özdek ... . şükela: tümü | bugün. refik özdek'in kaleme aldığı tarihi roman. 93 harbi esnasında balkanlardan anadolu'ya göçen türklerin hazin öyküsünü anlatır. yazarın üslubuna ve... Ocağımız Sönmesin - Refik Özdek. Ötüken Neşriyat. Kazanacağınız Toplam Puan : 177.6 Puan. *21-03864*. 13223870. Ocağımız Sönmesin. Ötüken Neşriyat. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Ocağımız Sönmesin. ... Ötüken Kitap | Ocağımız Sönmesin Refik Özdek ... .6 Puan. *21-03864*. 13223870. Ocağımız Sönmesin. Ötüken Neşriyat. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Ocağımız Sönmesin. ocağımız sönmesin - refik özdek. okudum. 11 €. 93 Harbi, Türkler açısından o kadar çetin ve bir o kadar ağır geçer ki Tuna'nın altında başlayan göçler, Osmanlı Balkanlarında bir domino etkisi yaparak herkesi yüzlerce yıldır yurt bildikleri... Ocağımız Sönmesin (9789754375237). Marka : Refik Özdek. göçeden yüzbinlerce insanlarımızın dramıdır."Ocağımız Sönmesin" için bayrağın çekildiği yere doğru, öle-yite yürüyüşün hazin hikayesidir. 22.44 TL. 93 Harbi, Türkler açısından o kadar çetin ve bir o kadar ağır geçer ki Tuna'nın altında başlayan göçler, Osmanlı Balkanlarında bir domino etkisi yaparak herkesi yüzlerce yıldır yurt bildikleri... Refik Özdek. Bu kitap, Balkan'lardan Anadolu'ya özellikle 93 Harbi (1877 - 8 Osmanlı - Rus Savaşı) esnasında ve sonrasında Bulgar, Sırp, Karadağlı... 18.75 TL. "Ocağımız Sönmesin" için bayrağın çekildiği yere doğru, öle-yite yürüyüşün hazin hikayesidir. 18.75 TL. "Ocağımız Sönmesin" için bayrağın çekildiği yere doğru, öle-yite yürüyüşün hazin hikayesidir. 18 TL. "Ocağımız Sönmesin" için bayrağın çekildiği yere doğru, öle-yite yürüyüşün hazin hikayesidir. 16.10 TL. ÖTÜKEN NEŞRİYAT , Ocağımız Sönmesin için en uygun fiyatı, indirimleri ve k...