Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Orman Çocuğu Mogli e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Orman Çocuğu Mogli PDF EPUB


Rudyard Kipling

Orman Çocuğu Mogli - Rudyard Kipling pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rudyard Kipling
DOSYA BOYUTU 5,15
TARİH 2019-10-25
ISBN 9755098159
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Daima aklını kullan ve hep dikkatli ol insan yavrusu! Aksi hâlde yaşam çekilmez olur." Mogli, eğitmeni Ayı Baloo'nun bu bilgece sözlerini hiç aklından çıkarmayacaktı. Ormanda kaybolduğunda, yürümeye daha yeni yeni başlayan bir bebekti. Onu bulan Anne ve Baba Kurt, sahip çıktıkları bu insan yavrusuna Mogli adını verdiler. Orman yasaları gereğince Ayı Baloo ile Kara Panter Bagheera ona kefil oldu ve böylece Mogli kurtlarla birlikte yaşamaya başladı. Vahşi ortamda, türlü tehlikeler altında büyüyen Mogli tam bir orman çocuğu olup çıkmıştı... Mogli artık ormandaki hayvanlarla anlaşabiliyor, bu vahşi ortamda hayatta kalmayı başarabiliyordu. Hindistan'da doğan ünlü İngiliz şair, roman ve öykü yazarı Rudyard Kipling'in (1865-1936) Orman Kitabı adlı eserinde yer alan öykülerden biri olan Orman Çocuğu Mogli, Kipling'in en beğenilen çalışmaları arasında yer alır. Beyaz perdeye uyarlanmış; çizgi film ve çizgi roman olarak yayınlanmış; hatta seçkin yazarların ünlü eserlerine ilham kaynağı olmuştur.

...Ancak Mogli insan kökeni ile yüz yüze geldiğinde, ormanda gizlenen daha büyük tehlikeler olabilir ... Mogli: Orman Çocuğu İzle, 720P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . Sinemaa.net olarak Mogli: Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle için iyi seyirler dileriz... Mowgli orman çocuğu türkçe dublaj IZLE 1080p HD. NE İZLESEM? Macera ve dram türü bir film olan Mogli Orman Çocuğu filmi 1080p full hd kalitesiyle keyifli seyirler dileriz. Mogli'yi kabullenmeyen insan olduğunu bilen kaplan Shere'dir. Ancak MogliYi sadece Shere tehlikesi değil kendi ırkının yaşadığı ormana zarar vermesi ile i ... Mogli Orman Çocuğu İzle | Hdfilmcehennemi | Film İzle | HD Film İzle ... . Ancak MogliYi sadece Shere tehlikesi değil kendi ırkının yaşadığı ormana zarar vermesi ile işler değişecektir. Mogli Orman Çocuğu izle... ...hd izle, Mogli Orman Çocuğu türkçe dublaj izle, Mogli bir grup kurt tarafından ormanda orman kuralları ile büyütülür. Mogli ormandaki hayvanlar tarafından kendilerinden biri olarak kabul edilir. Mogli Orman Çocuğu izle. - Mowgli: Legend of the Jungle. Mogli kendini ne ormandaki vahşi hayata ne de insanların medeni dünyasına ait hissetmektedir....