Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyaz KanatlarHiroşima e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyaz KanatlarHiroşima PDF EPUB


Hakan Kum

Beyaz KanatlarHiroşima - Hakan Kum pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hakan Kum
DOSYA BOYUTU 10,26
TARİH 2016-07-21
ISBN 6059327053
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Güzel bir sabaha uyanmışlardı. Çocuklar okula, büyükler işlerine gidiyordu. Gökyüzünde parlayan mucize bir ışığın yaşayan her şeyi yok edeceğini hiç kimse tahmin edemezdi… "Sanki dolu sağanağı başlamış gibi evimizin duvarlarına hızla irili ufaklı bir şeyler acımasızca çarpıyordu. Penceremin üzerindeki cam kırılmış, odamın içerisi cam kırıkları, ağaç dalları, taş, toprakla dolmuştu. Bir müddet hiç kıpırdaman öylece yattık. Annem dizlerinin üzerine doğruldu, üzerimdeki cam kırıklarını temizleyerek beni koltuk altlarımdan tutarak kaldırdı. Hala şok durumundaydık, ne yapacağımızı şaşırmıştık. Yavaşça doğruldum dizlerimin üzerine, birbirimize anlamsızca bakıyorduk. Acımasız cehennem tiyatrosunun senaryosunun sahnesini bilmeyen oyuncular gibi ne yapacağımızı, ne söyleyeceğimizi bilemiyorduk. Annem iki eliyle başını tutuyor. “Eyvah Natsuki, Natsuki aşkım!” diye bağırmaya başlamış, delirmiş gibi çaresizce odada bir o tarafa bir bu tarafa koşturuyordu. Annemin bu halini gördüğümde babama bir şey olduğu kaygısıyla ağlamaya başladım ama bugün benim doğum günümdü."

...; Hiroşima. Yazar : Hakan Kum. Yayıncı : Milena Kitap Yayınları ... Beyaz Kanatlar Hiroşima ... . Beyaz Kanatlar; Hiroşima. Hakan Kum. Milena Kitap Yayınları. Hakan Kum. Güzel bir sabaha uyanmışlardı. Çocuklar okula, büyükler işlerine gidiyordu. Gökyüzünde parlayan mucize bir ışığın yaşayan her şeyi yok edeceğini hiç kimse tahmin edemezdi... Beyaz Kanatlar Hiroşima. Yazar : Hakan Kum. Beyaz Kanatlar - Hiroşima. Yazar: Hakan Kum Yayinevi: Milena Kitap. Beyaz Kanatlar-Hiroşima. ... BEYAZ Kanatlar & Hiroşima - Ana Sayfa | Facebook ... . Yazar: Hakan Kum Yayinevi: Milena Kitap. Beyaz Kanatlar-Hiroşima. ₺10.50₺14.00. "Ölmüş bir bedenin canı yanar mı, incinir mi? Susuz bir ağaç, annesiz bir çocuk büyüyebilir mi? ... İdefix9789752454002....