Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar PDF EPUB


Anwar Shaikh

Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar - Anwar Shaikh pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anwar Shaikh
DOSYA BOYUTU 5,8
TARİH 2018-06-30
ISBN 6059245210
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Özgün kuramla görgül çalışmayı olağanüstü harmanlamasıyla, çağdaş gelişmiş kapitalizmi oluşturan iç içe geçmiş süreçleri anlayıp çözümlemek için Marx’ın Kapital’inden bu yana belki de en kapsamlı yapı elimizde. Shaikh’in kitabı, hem derin bir kavrayış sunmakta hem de açığa çıkardığı aksaklıklarla ve istenmeyen toplumsal sonuçlarla başa çıkmanın uygun politikalarını kurgulamak içim zemin hazırlamaktadır.” — G. C. Harcourt, İktisat Kuramı Tarihi Emeritus Öğretim Üyesi,Cambridge Üniversitesi ve New South Wales Üniversitesi,İktisat Fakültesi, Konuk Öğretim Üyesi“Parmak ısırtan bir hüner. Shaikh’in Kapitalizm’i mübadele, üretim, maliyet, rekabet, para, makro-devingenlik, kâr, ücret konularını kuramıyla, geçmişiyle, kanıtıyla eksiksiz ele alıyor. Derin bilgiyle harika yazılmış, aynı anda hem Klasik ve Keynesgil iktisadın baş döndürücü bir yenilenmesi hem de yanıltmacalara indirilen acımasız bir darbe. Tadına varılacak ve okutulacak bir kitap; 150 yıldır bunun gibisi yazılmadı.”

...a, geçmişiyle, kanıtıyla eksiksiz ele alıyor ... Kapitalizm-Rekabet Çatışma Bunalımlar , Anwar Shaikh... | İdefix ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Kırmızı Yayınları markalı Kapitalizm-Rekabet Çatışma Bunalımlar 9786059245210 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Kapitalizm Rekabet-Çatışma-Bunalımlar. ISBN. : 9786059245210. 77.18 TL. "Parmak ısırtan bir hüner. Shaikh'in Kapitalizm'i mübadele, üretim, maliyet, rekabet, para, makro-devingenlik, kâr, ücret konularını kuramıyla, geçmişiyle, kanıtıyla eksiksiz ele alıyor. Anwar Shaikh. Kitap Tanıtım Yazısı : "Özg ... Kapitalizm-Rekabet Çatışma Bunalımlar ... . Anwar Shaikh. Kitap Tanıtım Yazısı : "Özgün kuramla görgül çalışmayı olağanüstü harmanlamasıyla, çağdaş gelişmiş kapitalizmi oluşturan iç içe geçmiş süreçleri anlayıp çözümlemek için Marx'ın... 2.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kapitalizm Rekabet-Çatışma-Bunalımlar. Kırmızı Yayınları. 18.35. Kapitalizm Rekabet-Çatışma-Bunalımlar Kağıt Kapak - 1 Ocak 2018. Anwar Shaikh (Eser Sahibi). 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kapitalizm Rekabet-Çatışma-Bunalımlar. Kırmızı Yayınları. 95.90. Ürün Adı: Kapitalizm Rekabet-Çatışma-Bunalımlar Ürün Kodu: 010339240 Kitabın Yazarı: Anwar Shaikh Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Ümit Şenesen. Anwar Shaikh imzası taşıyan esere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. İnceleme-Araştırma kategorisinde kendisine yer bulan Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar kitabı okumak için harika! Shaikh'in Kapitalizm'i mübadele, üretim, maliyet, rekabet, para, makro-devingenlik, kâr, ücret konularını kuramıyla, geçmişiyle, kanıtıyla eksiksiz ele alıyor. 95.90 TL. "Özgün kuramla görgül çalışmayı olağanüstü harmanlamasıyla, çağdaş gelişmiş kapitalizmi oluşturan iç... Alış-Veriş Listeme Ekle. Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar. "Parmak ısırtan bir hüner. Shaikh'in Kapitalizm'i mübadele üretim maliyet rekabet para makro-devingenlik kâr ücret konularını... Mesela bu yazımızda yazar Anwar Shaikh kitapları arasında yer alan Kapitalizm Rekabet, Çatışma, Bunalımlar yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....