Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mesnevi'den Hikmet ve Hikayelerle Mevlana Konuşuyor e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mesnevi'den Hikmet ve Hikayelerle Mevlana Konuşuyor PDF EPUB


Prof. Dr. Cihan Okuyucu

Mesnevi'den Hikmet ve Hikayelerle Mevlana Konuşuyor - Prof. Dr. Cihan Okuyucu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Cihan Okuyucu
DOSYA BOYUTU 8,45
TARİH 2011-12-08
ISBN 9758364170
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanın en uzun yolculuğu, kendi iç yolculuğudur. Mevlânâ ve Mesnevîsi, böyle bir manevî arayışı olan gönüllere sunulmuş ilâhî bir armağandır.Bu dünya gurbetinin bağrı yanmış ve dudağı çatlamış yolcuları, susuzluklarını o irfan çeşmesinde kandırır, gönüllerini o cennet esintileriyle serinletirler.Mevlânâ ve büyük bir insanlık panoraması olan Mesnevî’yi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. O parlak ayna 7 asırdır, 7 kıtada elden ele dolaşıyor ve bizi bu uzun ve mukaddes yolculuğa çağırıyor. O halde sevgili okuyucu, biz de bu çağlar üstü sese kulak verelim. O konuşsun biz dinleyelim.

... terapi / Yazar:: Tarhan, Nevzat, 1952- Baskı/Yayın Bilgisi: (2012) ... Mesnevi'den Hikmet ve Hikayelerle Mevlana Konuşuyor ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Mevlânâ Konuşuyor; Mesnevi´den Hikmet Ve Hikâyelerle. Mehmet Soylu tarafından 28/12/2018 tarihinde (10 ay önce) saat 00:37'de oluşturuldu. Kitap Din Kitapları. MESNEVI`DEN HIKMET VE HIKÂYELERLE MEVLÂNÂ KONUŞUYOR - CIHAN OKUYUCU Fiyatları. Hayat Yayınları Mevlana Konuşuyor Cihan Okuyucu - 9789759139100. Dil: Türkçe. Mevlana'nın mesnevisinden seçme hikâyeler. -Çeki ... Mesnevi'den Hikmet ve Hikayelerle Mevlana Konuşuyor - Prof. ... . Dil: Türkçe. Mevlana'nın mesnevisinden seçme hikâyeler. -Çekil git yanımdan! diye bağırdı. Senin bilgi ve hikmet dediğin şeyin bir faydası bulunsaydı,önce sana yarardı. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. O parlak ayna 7 asırdır, 7 kıtada elden ele dolaşıyor ve bizi bu uzun ve mukaddes yolculuğa çağırıyor. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. O parlak ayna 7 asırdır, 7 kıtada elden ele dolaşıyor ve bizi bu uzun ve mukaddes yolculuğa çağırıyor. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. Yazar. : Cihan Okuyucu. Mevlânâ Konuşuyor; Mesnevi'den Hikmet ve Hikâyelerle. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. O parlak ayna 7 asırdır, 7 kıtada elden ele dolaşıyor ve bizi bu uzun ve mukaddes yolculuğa çağırıyor. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. O parlak ayna 7 asırdır, 7 kıtada elden ele dolaşıyor ve bizi bu uzun ve m.. Mesnevîyi tanımak, kendi kendimizi tanımak, kendi iç portremize ayna tutmaktır. Tasavvuf ve Tarikatlar. Mevlânâ Konuşuyor; Mesnevi'den Hikmet ve Hikâyelerle....