Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Özel Elektrik Makinaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Özel Elektrik Makinaları PDF EPUB


Prof. Dr. Güngör Bal

Özel Elektrik Makinaları - Prof. Dr. Güngör Bal pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Güngör Bal
DOSYA BOYUTU 7,80
TARİH 2011-10-01
ISBN 9750216374
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabın amacı klasik elektrik makinaları dışında kalan yeni elektrik-elektronik motorlar hakkında eksikliği gidermektir, alanında yazılmış ilk Türkçe kitaptır. Bu kitabın öncelikli hedefi, kullanım alanları her geçen gün artan modern elektrik-elektronik motorları hakkında elektrik makinaları ve elektronik alanlarındaki öğrencilere ve mesleğin içinde aktif olarak çalışanlara yardımcı olmaktır.

...otorlu makina, fazör diyagramları, şebekeye paralel çalışma,reaktif-aktif güç ayarı,gerilim regülasyonu,motor çalışma Generatör çalışması için indüklenen gerilim E a, uç ... Özel Elektrik Makinaları ... . 19.80 TL. ..."Elektrik Makinalan" derslerinin kapsamı dışında kalan diğer elektrik makinaları ile kendilerine özgü sürme devreleri gerekli olan yeni elektrik makinaları alanındaki konuları içermektedir. Bunlar zel elektrik makinalar bal altnda toplanarak en ok kullanlanlarndan bazlar hakknda bilgi bu ders notunda ele alnmtr. Millletlerarası özel hukukçular. Özel güvenlik hizmetleri. ... Özel Elektrik Makinaları Güngör Bal ... . Bunlar zel elektrik makinalar bal altnda toplanarak en ok kullanlanlarndan bazlar hakknda bilgi bu ders notunda ele alnmtr. Millletlerarası özel hukukçular. Özel güvenlik hizmetleri. Özel Kalem 37. Özel Elektrik Makinaları arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Özel Elektrik Makinaları İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Tüm Ürünleri Görüntüle. Menu. Özel Elektrik Makinaları. derslerinin kapsamı dışında kalan diğer elektrik makinaları ile kendilerine özgü sürme devreleri gerekli olan yeni elektrik makinaları... 23.76 TL. Özel Elektrik MakinalarıÖzel Elektrik Makinaları - Türkçe olarak alanında hazırlanmış ilk eser olan ve dördüncü baskısını yapan kitap, Elektrik Makinalan derslerinin kapsamı dışında kalan... ..."Elektrik Makinalan" derslerinin kapsamı dışında kalan diğer elektrik makinaları ile kendilerine özgü sürme devreleri gerekli olan yeni elektrik makinaları alanındaki konuları içermektedir. Özel Elektrik Makinaları. Prof. Dr. Güngör Bal Ekim 2011 / 4. Baskı / 197 Syf. kapsamı dışında kalan diğer elektrik makinaları ile kendilerine özgü sürme devreleri gerekli olan yeni elektrik makinaları alanındaki konuları içermektedir. Bu kitabın öncelikli hedefi, kullanım alanları her geçen gün artan modern elektrik-elektronik... (Tanıtım Bülteni'nden). Özel Elektrik Makinaları Dede Korkut....