Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendi Dilinden Fetö - Örgütlü Bir Din İstismarı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendi Dilinden Fetö - Örgütlü Bir Din İstismarı PDF EPUB


Komisyon

Kendi Dilinden Fetö - Örgütlü Bir Din İstismarı - Komisyon pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Komisyon
DOSYA BOYUTU 8,21
TARİH 2017-01-01
ISBN 9751967510
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Din İşleri Yüksek Kurulunca gerçekleştirilen incelemeler sonucunda elde edilen bulgular, İslam’ın temel bilgi kaynakları ışığında değerlendirilmiştir. Bu değerlendirmelerin neticesinde İslam’ın inanç, ibadet ve ahlak kurallarıyla asla bağdaşmayacak pek çok yanlışın ve sapmanın var olduğu görülmüştür. Gerek metinlerde gerek konuşmalarda dikkat çeken bir diğer önemli husus, İslam açısından kabul edilmesi mümkün olmayan bir takım söylemlerin ve yaklaşımların, normal gibi algılanan anlatımların arasına sinsice yerleştirilmiş olmasıdır.Bu çalışmada halkımızı bilgilendirmek ve din üzerinden yapılabilecek istismarlara karşı bilinç oluşturmak amacıyla, İslam’ın temel bilgi kaynaklarına ve ilim geleneğine aykırı söz konusu söylem ve yaklaşımlardan bir seçki sunulmuştur. Bu seçkide, okuyucunun söz konusu sapkın anlayışları, yalın bir şekilde bizzat örgüt liderinin kendi ifadelerinden tanıması amaçlanmıştır. Çalışmanın daha kolay okunabilmesi ve anlaşılabilmesi için uzun ilmî tahliller yerine kısa açıklamalarla yetinilmiştir.

...en çok istismar eden terör örgütleri FETÖ VE DAEŞ hakkında bilgiler verdi ... PDF Kendi dilinden fetö örgütlü bir din istismarı ... . Bu kapsamda Kahramanmaraş İl Müftülüğü ve Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu tarafından "Kendi dilinden FETÖ: örgütlü bir din istismarı" konulu panel düzenlendi. Bu kapsamda Kahramanmaraş İl Müftülüğü ve Diyanetİşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu tarafından "Kendi dilinden FETÖ:örgütlü bir din istismarı" konulu panel düzenlendi. Dr. Zekeriya Güler "Kendi Dilinden FETÖ, Örgütlü Bir Din İstismarı" rap ... Mehmet Görmez Diyanet'in FETÖ Raporunu Açıkladı: Kendi Dilinden... ... . Dr. Zekeriya Güler "Kendi Dilinden FETÖ, Örgütlü Bir Din İstismarı" raporunun, terör örgütünün iyi tahlil edilmesi açısından isabetli olduğunu söyledi....