Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kültür Bağlamında Japon Masalları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kültür Bağlamında Japon Masalları PDF EPUB


Okan Haluk Akbay

Kültür Bağlamında Japon Masalları - Okan Haluk Akbay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Okan Haluk Akbay
DOSYA BOYUTU 9,89
TARİH 2015-04-11
ISBN 6059108164
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Masallar, sembolik dilin en yoğun şekilde kullanıldığı anlatı türlerinin başında gelir. Karakterler, mekânlar, olaylar ve objeler aracılığıyla masal içerisinde farklı anlam katmanları oluşturulur. Her toplumun kendi kültürel birikiminden doğan çeşitli belirtkeler, masal dilinde birtakım özel işlevler üstlenir. Bu nedenle, bir masalın açımlanmasında, anlatı içerisinde geçen çeşitli kültürel ve sembolik unsurlar önemli bir rol oynar. Bu çalışma, Japon masallarının arka planını oluşturan kültürel unsurları akademik literatürün ışığında ele almayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir.

...arı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Kültür Bağlamında Japon Masalları | bkmkitap.com ... . 192 sayfa. 13x21 cm Masallar, sembolik dilin en yoğun şekilde kullanıldığı anlatı türlerinin başında gelir. Okan Haluk Akbay kaleminden Kültür Bağlamında Japon Masalları kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. 21.25 TL. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekl ... Kültür Bağlamında Japon Masalları Okan Haluk Akbay ... . Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Save for later. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Kategori: Japon Kültür Kitaplığı. Sayfa: 192. ISBN: 978-605-9108-16-4. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu çalışma, Japon masallarının arka planını oluşturan kültürel unsurları akademik literatürün ışığında ele almayı amaçlamaktadır. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Tavsiye et. Hata bildir. Bu çalışma, Japon masallarının arka planını oluşturan kültürel unsurları akademik literatürün ışığında ele almayı amaçlamaktadır. Okan Haluk Akbay. Masallar, sembolik dilin en yoğun şekilde kullanıldığı anlatı türlerinin başında gelir. Karakterler, mekânlar, olaylar ve objeler aracılığıyla masal içerisinde farklı anlam katmanları oluşturulur. Kültür Bağlamında Japon Masalları kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Her toplumun kendi kültürel birikiminden doğan çeşitli belirtkeler, masal dilinde birtakım özel işlevler üstlenir. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Masallar, sembolik dilin en yoğun şekilde kullanıldığı anlatı türlerinin başında gelir. Karakterler, mekanlar, olaylar ve objeler aracılığıyla masal içerisinde farklı... 21.75 TL. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir. Kültür Bağlamında Japon Masalları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu çalışma, Japon masallarının arka planını oluşturan kültürel unsurları akademik literatürün ışığında ele almayı amaçlamaktadır. 20 TL. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişkin çeşitli çözümlemelere yer verilmiştir. 21.25 TL. Bu amaç doğrultusunda, Japon masallarının önemli örnekleri ele alınmış ve masal-kültür bağıntısına ilişki...