Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı PDF EPUB


Jeremy Rifkin

Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı - Jeremy Rifkin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jeremy Rifkin
DOSYA BOYUTU 12,10
TARİH 2015-05-05
ISBN 6054789122
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Üçüncü Sanayi Devrimi’nin Yazarından Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı’nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Rifkin, İletişim İnternetiyle yeni yeni güç kazanmaya başlayan Enerji İnterneti ve Lojistik İnterneti’nin yirmi birinci yüzyıla yakışan akıllı bir altyapıda, diğer bir deyişle Nesnelerin İnterneti üzerinde nasıl bir araya geldiğini açıklıyor. Bu birliktelik sayesinde üretkenlik oranları artıyor ve birçok mal ve hizmetin marjinal maliyeti sıfıra yakın seviyeye iniyor. Mal ve hizmetler bollaşıyor ve neredeyse bedava denilebilecek fiyatlardan ulaşılır hale geliyor. Pazar artık mal ve hizmetler üzerindeki hâkimiyetini yitiriyor. Sıfır marjinal maliyet olgusu, ortaya melez bir ekonomi çıkarıyor. Rifkin, milyonlarca insanın, hayatını global İşbirlikçi Ortak Alanlar’a halihazırda nasıl taşıdığını kitapta örnekleriyle anlatıyor. Bu soluk kesici kitap, günümüzün en çarpıcı teknolojik trendlerini komün yapısından kapitalizme ve oradan tekrar geriye dönen beş yüz yıllık bir süreç içerisinde ele alıyor. Rifkin, bizi yeni bir ekonomik düzenin eşiğine götüren entelektüel bir yolculuğa çıkarıyor. KEVIN WERBACH, WHARTON SCHOOL Kitap, Jeremy Rifkin’in teknolojik trendlerin geleceğini öngörmek anlamında çok büyük bir üstat olduğunu ispatlıyor. Rifkin, kitapta geleceğe dair usta işi bir tablo çiziyor. Teknolojinin geleceğine dair zihni bulanan herkese bu kitabı okumalarını öneririm. CALESTOUS JUMA, HARVARD ÜNİVERSİTESİ Jeremy Rifkin, bu son çalışmasında, hemen her şeyin marjinal maliyetinin sıfıra yaklaştığı günümüz dünyasına mercek altına yatırıyor. Mevcut ekonomik sistemin çöküp, işbirliğine dayalı yeni bir düzenin yükseleceğine dair radikal saptamalar yapan Rifkin, bu kitabıyla yılın en çok konuşulacak yazarlar arasında yer almaya aday. JAMES DOYLE, DUKE HUKUK FAKÜLTESİ Jeremy Rifkin, tüm dünyayı bekleyen işbirliğine dayalı kaçınılmaz geleceği bugünden bizlere çiziyor. Bence bu kitabı okuyun ve artık geleceğinizi düşünmeyin! 

...östermek üzere olduğunu haber veriyor ... Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı - Jeremy Rifkin | kitapyurdu.com ... . Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. You are here: Home › Books › Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı. Jeremy Rifkin, İşbirlikçi Ortak Kaynaklar'ın, İnternet platformu üzerinde ve bireyler arasında gerçekleşen ekonomik ve sosyal... Optimist Yayınları, Jeremy Rifkin' ... Nesnelerin Interneti ve Isbirligi Cagi (Kitap) - yetenekyonetimi.co... ... ... Optimist Yayınları, Jeremy Rifkin'in The Zero Marginal Cost Society isimli kita-bını 2015 yılında Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı ismiyle yayımlayarak bir çözüm getirmiştir. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. 23.69 TL. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Mesela bu yazımızda yazar Jeremy Rifkin kitapları arasında yer alan Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin Yazarından. Jeremy Rifkin, Nesnelerin İnterneti ve İşbirliği Çağı'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sahnesinde boy göstermek üzere olduğunu haber veriyor. Üçüncü Sanayi Devrimi'nin YazarindanJeremy Rifkin, Nesnelerin Interneti ve Isbirligi Çagi'nda yeni bir ekonomik sistemin dünya sah...