Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Policraticus ve Salisbury John'un Siyaset Kuramı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Policraticus ve Salisbury John'un Siyaset Kuramı PDF EPUB


Celalettin Güngör

Policraticus ve Salisbury John'un Siyaset Kuramı - Celalettin Güngör pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Celalettin Güngör
DOSYA BOYUTU 7,75
TARİH 2015-04-16
ISBN 6054728381
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir.Onu etkileyici kılan şeylerin kurulu çarpık düzenine karşı bir başkaldırı ruhu taşımaktadır.Bunun kanıtı, yapıtın, John`a 1164`te muhtemeler sürgün yolunu açmış olmasıdır.İçeriği yönünden "Prenslerin Aynası" türüne ait görünse de, aslında içeriği ile bir prensi eğitmenin oldukça ilerisine geçmiştir.Siyasetten hukuka, prensten tirana, devletten uyruklarına, askerlerden papazlara, kutsal kitaptan, bilgeliğe olan geniş içerik bağlamı ile gününün avrupasında gerçekten yeni bir açılımdır.

...rı ruhu taşımaktadır.Bunun kanıtı, yapıtın, John`a 1164`te muhtemeler sürgün ... Policraticus ve Salisburyli John'un Siyaset Kuramı... | Kitap365.com ... ... show all. ▾Tags. siyaset felsefesi (1). refresh. ▾Member recommendations. Konu Başlığı: John, Salisbury, Chartres Piskoposu, 1180- Policraticus. Siyaset bilimi -- 1800'den önceki çalışmalar. Policraticus ve Salisbury John'un Siyaset Kuramı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. celalettin güngör kitapları ve barış kitap 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ... Policraticus ve Salisburyli John'un Siyaset Kuramı | bkmkitap.com ... . celalettin güngör kitapları ve barış kitap 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... 14.70 TL. Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir. Onu etkileyici kılan şeylerin kurulu çarpık düzenine karşı bir başkaldırı ruhu taşımaktadır. ...21 cm.Content type: text Media type: unmediated Carrier type: volumeISBN: 9786054728381.Other title: Policraticus ve Salisburyli John'un siyaset kuramı.Subject(s): John, of Salisbury... Ürün Bilgisi. Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir. Bunun kanıtı, yapıtın, John`a 1164`te muhtemeler sürgün yolunu açmış olmasıdır. 19.95 TL. Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir. Onu etkileyici kılan şeylerin kurulu çarpık düzenine karşı bir başkaldırı ruhu taşımaktadır. Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir. Bunun kanıtı, yapıtın, John`a 1164`te muhtemeler sürgün yolunu açmış olmasıdır. Policraticus, siyaset üzerine işlenmiş ilk ortaçağ tezidir. Onu etkileyici kılan şeylerin kurulu çarpık düzenine karşı bir başkaldırı ruhu Defensor Pacis Üzerine Padova...