Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yerküre Sulara Gömülürken (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yerküre Sulara Gömülürken (Karton Kapak) PDF EPUB


Peter D. Ward

Yerküre Sulara Gömülürken (Karton Kapak) - Peter D. Ward pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Peter D. Ward
DOSYA BOYUTU 7,57
TARİH 2015-04-10
ISBN 9754039481
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanus sularının giderek yükselmesi ve bu durumun doğurduğu tehlikeler anlatılıyor. Suların giderek yükselmesinin gelecek yüzyıllarda ne gibi sonuçlar doğuracağının da ayrıntılarıyla gözler önüne serildiği kitap, öngörülebilir geleceğimizin bir taslağı niteliğinde. Ayrıca, Peter D. Ward, politikacıların ve karar alıcıların kaçınılmaz bir dönüşümün, buz örtülerinin tümüyle eriyip gitmesi, okyanus akıntılarının tamamen durması ve sera etkisine bağlı kitlesel ölümlerin gerçekleşmesi gibi en vahim sonuçlarının önlenebilmesi için almaları gereken önlemleri de açıklıyor.

...çeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanu ... Yerküre Sulara Gömülürken (Karton Kapak) - Peter D. Ward ... .. Karton. Peter D. Ward. Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarakyazılan Yerküre Sulara Gömülürken'öe... ...17 indirimli Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarakyazılan Yerküre Sulara Gömülürkenöe,bu kez küres. Yerküre Sulara Gömülürken-Ciltli. Baskısı tükendi. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2014 Baskı Sayısı: 1. BASKI ... Yerküre Sulara Gömülürken | bkmkitap.com ... . Yerküre Sulara Gömülürken-Ciltli. Baskısı tükendi. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2014 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 135x210 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Dikişsiz Yapıştırma Kağıt Bilgisi: 70 gr Kitap Kağıdı Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe. Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanu.. Karton. Yerküre Sulara Gömülürken Ciltli. Buz Örtüleri Olmayan Bir Dünya'da Geleceğimiz. Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara... Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanu.. : Karton. Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanus sularının giderek yükselmesi ve bu... Yerküre Sulara Gömülürken Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya. : Karton. Kağıt Türü. Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanus sularının giderek yükselmesi ve bu... Yeryüzünün daha önce de sular altında kaldığı gerçeğinden yola çıkılarak yazılan Yerküre Sulara Gömülürken'de, bu kez küresel ısınmaya bağlı olarak okyanus sularının giderek yükselmesi ve bu... Yerküre Sulara Gömülürken (Ciltli) Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun. 294. Cilt Tipi. Karton Kapak. Kağıt Cinsi. Kitap Kağıdı....