Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk ve Gurur (Minikitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk ve Gurur (Minikitap) PDF EPUB


Jane Austen

Aşk ve Gurur (Minikitap) - Jane Austen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jane Austen
DOSYA BOYUTU 12,47
TARİH 2017-06-14
ISBN 9750734724
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Gerçi Jane Austen bu iki karakteri birbirlerinin tuzağına düşmüş kişiler gibi sunar; ama bu ilk izlenimi tersine çevirmekte de gecikmez. Soylu bir aileden gelen ve önemli bir servet sahibi olan Darcy, Elizabeth’in ailesinin soylu olmayışı nedeniyle mesafeli davranır. Elizabeth’in davranışında da hem özsaygının uyandırdığı gurur hem de Darcy’nin züppeliği karşısındaki öfkesi etkili olur. Zeki ve coşkulu Elizabeth yalnızca Austen’ın en çok sevdiği kadın kahramanı değil, aynı zamanda tüm İngiliz edebiyatının en çok ilgi uyandıran kadın roman kişiliklerinden biridir.Sıradan insanların günlük yaşamlarını işleyerek romana ilk kez belirgin bir modern nitelik kazandıran Austen’ın en sevilen romanlarından biri olan Aşk ve Gurur’u, Nihal Yeğinobalı’nın yetkin Türkçesiyle sunuyoruz.

...Baskı tarihi: 14 Haziran 2017. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır ... Aşk ve Gurur (Mini Kitap) | bkmkitap.com ... . 16.22 TL. Aşk ve Gurur Mini Kitap, Can Yayınları, 16,22 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Jane Austen. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyfendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Aşk ve Gurur, taşralı bir ... Aşk ve Gurur (Mini Kitap) Satın Al | OdaKitap.com ... . Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Lady Susan Karbon Kitaplar Jane Austen. Hızlı Mesaj. Öneri Kutusu. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Aşk ve Gurur (Minikitap)-CAN YAYINLARI-Jane Austen Aşk ve Gurur taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soyl. » Kitap » Edebiyat » Roman (çeviri) » Aşk ve Gurur (Minikitap). Jane Austen. Kitap Tanıtımı. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Elizabeth'in davranışında da hem özsaygının uyandırdığı gurur hem de Darcy'nin züppeliği karşısındaki öfkesi etkili olur. https://www.kitapsitesi.com/urun/ask-ve-gurur-mini-kitap. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Mansfield Park-Mini Kitap. 18.2 28. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy arasındaki çatışmayı anlatır. Mansfield Park-Mini Kitap. 19.6 28. Jane Austen. Aşk ve Gurur, taşralı bir beyefendinin kızı olan Elizabeth Bennett ile varlıklı ve soylu toprak sahibi Fitzwilliam Darcy ...