Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cumhuriyet Gelini e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cumhuriyet Gelini PDF EPUB


Sevil Yalçınduran

Cumhuriyet Gelini - Sevil Yalçınduran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sevil Yalçınduran
DOSYA BOYUTU 4,44
TARİH
ISBN 6058569720
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kendisi neredeyse Cumhuriyet tarihimizle yaşıt olan tatlı teyzemiz Sevil Hanım ve onun anılarıyla Cumhuriyet gelini…Zamanı bir de onun hikâyesiyle okuyun.Yaşadığımız bazı güzellikleri yeniden yaşamak istediğimizde, karşımıza olanaksızlıklar çıkar panikleriz. Yüreğimize özlemler, acılar dolar. Yaşam boyunca birçok güzel şeyler yaşama olasılığımız var tabi. Ama hiçbiri geçmiştekinin yerini tutmaz. Biz de onların adını "ANI" koyarız."Anacığım altmış yaşımdayım" dedim. Eline aldığı bardağı dudaklarına götürmeden aceleyle masaya geri koydu. İnanmayan gözlerle yüzüme baktı "doğru mu söylüyorsun nasıl altmış yaşında olabilirsin, sen altmış olmuşsan ben de seksen yaşında mı oluyorum şimdi? İnanmıyorum" dedi. "Eeee... Beni yirmi yaşında doğurduğunu söylüyorsun o zaman demek ki sen de seksen olmuşsun" "Hadi çayını soğutma, ikimiz de yaşlanmışız onun için kararını ver de beraber oturalım" dedim. Kızdı "Halt etmişsin, bunda bir yanlışlık var. Seksen demek ne demek saymakla bitmez; bu kadar seneyi ben ne zaman yaşadım?" dedi. Canım anam bu konuşmamızdan sonra, yirmi sene daha yaşadı. Nur içinde yatsın.

...i söylediğim zaman ''Hayır!'' diye itiraz eden, beni bu istediğimden vazgeçirmek için pek çok öneriler sunan çocuk ... Cumhuriyet Gelini - Sevil Yalçınduran | kitapyurdu.com ... ... Bu kitabı İzmir\Narlıdere Dinlenme ve Bakımevi'ne gitmek istediğimi söylediğim zaman ''Hayır!'' diye itiraz eden, beni bu istediğimden vazgeçirmek için pek çok öneriler sunan çocuk- larıma ve... Cumhuriyet Gelini. Marka : Siyahinci Yayınları. Kendisi neredeyse Cumhuriyet tarihimizle yaşıt olan tatlı teyzemiz Sevil Hanım ve onun anılarıyla Cumhuriyet geliniZamanı bir de onun hikâyesiyle... Anı - Mektup - Günlük. Cumhuriyet Gelini. Cumhuriyet Gelini. Yeni. Ücretsiz Kargo. Cumhuriyet Gelini - Sevil Yalç ... Cumhuriyet Gelini-Sevil Yalçınduran Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... ... Anı - Mektup - Günlük. Cumhuriyet Gelini. Cumhuriyet Gelini. Yeni. Ücretsiz Kargo. Cumhuriyet Gelini - Sevil Yalçınduran hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Cumhuriyet Gelini. 10,23 TL. Cumhuriyet Gelini, Sevil Yalçınduran incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Cumhuriyet Gelini, Sevil Yalçınduran. Satıcının Açıklaması. 17,00 TL. Cumhuriyet Gelini hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Cumhuriyet Gelini. Sevil Yalçınduran. Puan: 6.0/10 (2 puanlama, 0 değerlendirme, Puan dağılımı, Okuma durumları). Bu kitabı İzmir\Narlıdere Dinlenme ve Bakımevi'ne gitmek istediğimi söylediğim zaman ''Hayır!'' diye itiraz eden, beni bu istediğimden vazgeçirmek için pek çok öneriler sunan çocuk- larıma ve... Kendisi neredeyse Cumhuriyet tarihimizle yaşıt olan tatlı teyzemiz Sevil Hanım ve onun anılarıyla Cumhuriyet gelini… Zamanı bir de onun hikâyesiyle okuyun. Anı - Mektup - Günlük /. Cumhuriyet Gelini. Cumhuriyet Gelini. Sevil Yalçınduran. Yayınevi: Siyah İnci Yayınları. Kendisi neredeyse Cumhuriyet tarihimizle yaşıt olan tatlı teyzemiz Sevil Hanım ve onun anılarıyla Cumhuriyet gelini. Zamanı bir de onun hikâyesiyle okuyun. "Cumhuriyet gelini". için 7 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. Cumhuriyet gelini-anılar. Sevil Yalçınduran. Satıcı. Cumhuriyet Gelini kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabili...