Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük Makineler / İş Makineleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük Makineler / İş Makineleri PDF EPUB


Caroline Young

Büyük Makineler / İş Makineleri - Caroline Young pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Caroline Young
DOSYA BOYUTU 10,71
TARİH 2011-10-01
ISBN 9754036053
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kazıcılar ne kadar derin kazabilir.Buldozerler ne yapar?Vinçler nasıl hareket eder?Gençler ve çocuklar inşaat sahalarında yol yapımında çalışan büyük makineleri ilgiyle izler. Bunların nasıl çalıştığını ve her bir parçanın hangi işte kullanıldığını bilmek isterler. Bu sorular ve daha birçoğu bu kitapta cevaplandırılıyor Ayrıca kitabın her sayfasında kazıcıların ve vinçlerin renkli resimleri var. 

...e ürün arama. Online mağaza açma imkanı ... İş Makinesi İzlemeyi Sevenler! İşte Dünyanın EN BÜYÜK 5 İş Makinesi ... . Caroline Young. Gençler ve çocuklar inşaat sahalarında, yol yapımında çalışan büyük makineleri ilgiyle izler. Bunların nasıl çalıştığını ve her bir parçanın hangi işte kullanıldığını bilmek isterler. Discovery Channel - Dünyanın En Üstün İş Makinaları Dünyanın En Üstün 5 Buldozeri Discovery Channel tarafından hazırlanan bu Türkce belgesel ile dünyanın en iyi 5 is makinası... 4.25 TL'den. Büyük Makineler: Iş Maki ... Büyük Makineler: İş Makineleri Satın Al | OdaKitap.com ... ... 4.25 TL'den. Büyük Makineler: Iş Makineleri (ISBN: 9789754036053) Özellikleri, Teknik Detayları. \"Kazıcılar ne kadar derin kazabilir?\" \. "Buldozerler ne yapar?\" \. "Vinçler nasıl hareket eder?\". Büyük Makineler: İş Makineleri. Usborne Big Machines - Diggers and Cranes. Gençler ve çocuklar inşaat sahalarında, yol yapımında çalışan büyük makineleri ilgiyle izler. Toprağı iterek sürüklemeye ve yeri düzleştirmeye y...