Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! PDF EPUB


Ian Graham

Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! - Ian Graham pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ian Graham
DOSYA BOYUTU 11,40
TARİH 2018-06-30
ISBN 6053121084
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Pek de Katılmak İstemeyeceğiniz Bir Denizaltı Seferi Hazırlan çünkü Amerikan İç Savaşı'nda son derece tehlikeli bir denizaltı savaşı başlamak üzere! Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: *İyi koşullar bekleme: Bu denizaltı soğuk, karanlık ve havasız! *Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! *En kötü ihtimali düşünerek çıkış kapağının yakınına oturmaya çalış! *Denizaltıları üretmek onlarla seyahat etmekten daha güvenlidir!

...zaltı soğuk, karanlık ve havasız! Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! En kötü ihtimali düşünerek çıkış kapağının yakınına oturmaya çalış! Denizaltıları üretmek onlarla seyahat etmekten daha güvenlidir! Kim İster İlk Deniz Altında Olmayı ... Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! | bkmkitap.com ... . Kim İster İlk Denizaltında Olmayı. *İyi koşullar bekleme: Bu denizaltı soğuk, karanlık ve havasız! *Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! *En kötü ihtimali düşünerek çıkış kapağının yakınına oturmaya çalış! Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kim İster İlk Denizaltıda Olmay ... Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . *İyi koşullar bekleme: Bu denizaltı soğuk, karanlık ve havasız! *Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! *En kötü ihtimali düşünerek çıkış kapağının yakınına oturmaya çalış! Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! Mağaza: ANADOLU KİTAP. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz - Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı Tübitak Yayınları. 6.16 TL. Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: *İyi koşullar bekleme: Bu denizaltı soğuk, karanlık ve havasız! *Dalmadan önce kapakların ve valflerin kapalı olduğundan emin ol! Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 210x240 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 135 gr kuşe parlak Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. 8 TL. Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: İyi koşullar bekleme: Bu denizaltı soğuk, karanlık ve havasız! Dalmadan önce kapakların...