Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Leopar'ın Kuyruğu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Leopar'ın Kuyruğu PDF EPUB


Dursun Ege Göçmen

Leopar'ın Kuyruğu - Dursun Ege Göçmen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dursun Ege Göçmen
DOSYA BOYUTU 11,88
TARİH 2019-10-11
ISBN 9752114029
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan asla bırakma!” (Eski bir Afrika atasözü)İnsanın bazen aklına garip sorular takılır. Örneğin; Genetiğiyle oynanmış yiyecekler insanın sinirlerini de oynatır mı? Bir leoparın kuyruğunu tutmak ile bir kedinin kuyruğunu tutmak arasında ne fark vardır? Kardeş kardeş oynayın, diyen büyükler neden kardeş kardeş konuşamaz? Oyun oynamak küsleri barıştırır mı? Develer kaç numara bale pabucu giyer? Sineksıklet ailesini doyurmak için ne kadar börek gerekir? Futbolda en iyi golleri kızlar mı atar?Çocuk ve gençlik edebiyatı yazarı Dursun Ege Göçmen, aklına takılan bu sorulara yanıt ararken ortaya mizah yüklü sekiz öykü çıkmış. Biz, senin de garip sorulardan ve komik öykülerden hoşlandığını biliyoruz. Bundan eminiz, çünkü; Leoparın Kuyruğu’nu şu anda elinde tutuyorsun!

...Deniz Güven Senaryo: Turgut Yasalar Oyuncular: Ümit ... Leoparın Kuyruğu ~ Sinematurk.com ... ... Leoparın Kuyruğu. Türü: Gerilim Yönetmen: Turgut Yasalar Oyuncular: Yapım: 1998 - Türkiye Görüntü Yön: Y. Deniz Güven Senaryo: Turgut Yasalar. "Leoparın kuyruğu". Almanya hafta başında üç gün "Leopard II" ile yatdı "Leopard II" ile kalkdı. Bütün haber programlarında ilk sıradaydı bu mesele... Leoparın Kuyruğu VCDRip Language | Dublaj Dili : Türkçe Upload By MetaLyuM ( 03 Ocak 2010 ) Uploader Notu : İyi Seyirler.. (Afis). Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan ... Leoparın Kuyruğu - Uludağ Sözlük ... .. (Afis). Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan asla bırakma! Bundan eminiz, çünkü; Leoparın Kuyruğu'nu şu anda elinde tutuyorsun! Türkçe 80 Sayfa - 14 x 20 cm ISBN : 9789752114029....