Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri PDF EPUB


Hüseyin Serdar Tabakoğlu

XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri - Hüseyin Serdar Tabakoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Serdar Tabakoğlu
DOSYA BOYUTU 5,92
TARİH 2012-01-05
ISBN 9759952679
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Osmanlı İmparatorluğu’nun etrafındaki dünyayla kurduğu politik ve ticari ilişkiler pek çok çalışmaya konu olmuştur. Elinizdeki eser de adından anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu ve İspanya’nın XVIII. Yüzyıldaki diplomatik ilişkilerini karşılaştırmalı olarak belgelerle ele almakta ve iki tarafın tavır ve tutumlarını masaya yatırmaktadır. Kitap dar çerçevede İspanya Kralı III. Carlos’un 1778 yılında Don Juan de Bouligny’yi bir ahidname imzalamak üzere Osmanlı İmparatorluğu’na göndermesinin ardından yaşanan süreci mercek altına alıyor. Üst çerçevede ise XVIII. Yüzyılda İmparatorluğun başka bir devletle kurduğu ilişkide nasıl bir mantık yürüttüğü satır aralarında işleniyor.

...spanya sahillerini vurmasıyla başlamıştır ki ... PDF Xviii. Yüzyilda Osmanli-i̇spanya ... ... Kitap dar çerçevede İspanya Kralı III. Üst çerçevede ise XVIII. yüzyılda İmparatorluğun başka bir devletle kurduğu ilişkide nasıl bir mantık yürüttüğü satır aralarında işleniyor. Hüseyin Serdar Tabakoğlu. Osmanli Imparatorlugu'nun etrafindaki dünyayla kurdugu politik ve ticari iliskiler pek çok çalismaya konu olmustur. XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri ... 18. Yüzyılda Osmanlı - İspanya İlişkileri | bkmkitap.com ... . XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri Hüseyin Serdar Tabakoğlu. Seri: Tarih. Ebat: 13,5 x 21 cm. XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri. Kitabı paylaş: Listeye Dön. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri. Hüseyin Serda DERGAH YAYINLARI. Elinizdeki eser de adından anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu ve İspanya`nın XVIII. 11.40 TL. Elinizdeki eser de adından da anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu ve İspanya'nın XVIII. yüzyıldaki diplomatik ilişkilerini karşılaştırmalı olarak belgelerle ele almakta ve iki tarafın... Yüzyılda Osmalı-İspanya İlişkileri yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve XVIII. Kitap dar çerçevede İspanya Kralı III. XVIII. Yüzyılda Osmanlı-İspanya İlişkileri.
Osmanlı İmparatorluğu'nun etrafındaki dünyayla kurduğu politik ve ticari ilişkiler pek çok çalışmaya konu olmuştur. XVIII.YÜZYILDA OSMANLI-İSPANYA İLİŞKİLERİ arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Açıklama. 147 sayfa. 14x21 cm TABAKOĞLU, HÜSEYİN SERDAR XVIII. yüzyılda Osmanlı - İspanya ilişkileri. İstanbul: Dergah Yayınları, 2011. Yüzyılda Osmalı- İspanya İlişkileri "ni okumanız gerekir. Yüzyılda Osmalı- İspanya İlişkileri " kitabı da adından anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu ve İspanya'nın XVIII. Hüseyin Serdar Tabakoğlu - XVIII. YÜZYILDA OSMANLI İSPANYA İLİŞKİLERİ kitabı i...