Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zaman Tamircisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zaman Tamircisi PDF EPUB


H. İhsan Sönmez

Zaman Tamircisi - H. İhsan Sönmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. İhsan Sönmez
DOSYA BOYUTU 10,23
TARİH 2018-07-09
ISBN 6055448875
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayat denen biyolojik evren insanın içinden değil, içinden insanın geçtiği bir yerdir. Yeryüzünü hayalleriyle masallar ülkesi olarak görebilen, saf bilince sahip bir çocuğun; ergenlik dönemi ve yaşamının sonraki dönemlerinde o saflığı yitirmiş olmasının yarattığı insani ikilem ve özbenliğine yabancılaşması mantıksal bir kurgu ile sunuluyor. Kişinin korku, hırs, tutku, şiddet ve olumsuz düşüncelerle kirlenerek, yaşamı kötümser algılaması evrensel bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Ahlaki verilerle açıklanması mümkün olmayan bireysel değişimin, öğrenilmiş sevgisizlik gibi psikolojik, sosyal ve bilinçsel kökeni olduğu yalın bir anlatımla vurgulanıyor. Geçmişin yükünden kurtulmadan günü yaşamanın ne denli zor olduğunu, sevgi ve sevgisizliği imgelerle derin anlatan özgün bir dil. Yalnızca bir kadın ve bir erkeğin yürek burkan öyküsü değil, insanın içindeki gücü ve bu gücü keşfettiğinde neler yapabileceğini ortaya koyan bir eser. Sevgi tüketilmesi gereken değil kişinin hayat direnci için üretilmesi gereken mucize bir güçtür. Gün geçtikçe koyulaşan çağımızda, Sadri ve İklim karakterinde sevgisizlik mağduru iki çocuğun, sevgi sahibi iki sevgiliye dönüşümü ve sevginin birleştirici gücü çarpıcı bir anlatımla müjdeleniyor. Kişinin yeryüzü sevinci bir sevgiyi hissettiği kadardır. Bir çocuğun aldığı nefese karışmalıdır bütün çiçeklerin kokusu gibi hayat.

...nce sahip bir çocuğun... 2K Yapım 2.674 views7 months ago ... Zaman Tamircisi - Asperik.net - Asperik.net ... . 0:52. Zaman Tamircisi 2. Bölüm Kamera Arkası. zulala tv 1.059 views7 months ago. 1:01. Fragman / zaman tamircisi. 5 أشهر قبل. 2K Yapım tarafından çerkezköy de çekilen yeni internet dizisi Zaman Tamircisi nin setini sizler için ziyaret ettik.Konuk oyuncu ... 21.90 TL. Hayat denen biyolojik evren insanın içinden değil, içinden insanın geçtiği bir yerdir. Yeryüzünü hayalleriyle masallar ülkesi olarak görebil ... Zaman Tamircisi ... . Yeryüzünü hayalleriyle masallar ülkesi olarak görebilen, saf bilince sahip bir çocuğun... Zaman Tamircisi H. İhsan Sönmez Ekinoks Yayın Grubu. » Zaman Tamircisi Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Hayat denen biyolojik evren insanın içinden değil, içinden insanın geçtiği bir yerdir. FRAGMAN / ZAMAN TAMİRCİSİ 2K Yapım görünümler 8123 aylar önce. Bi Sohbet-Zaman Tamircisi Dizi Ekibi-1 zulala tv görünümler 2792 aylar önce. Πριν 2 μήνες. 2K Yapım tarafından çerkezköy de çekilen yeni internet dizisi Zaman Tamircisi nin setini sizler için ziyaret ettik.Konuk oyuncu ... Mini Game Online. zaman tamircisi. loading... 2K Yapım tarafından çerkezköy de çekilen yeni internet dizisi Zaman Tamircisi nin setini sizler için ziyaret ettik.Konuk oyuncu ... 6 місяців тому. 2K Yapım tarafından çerkezköy de çekilen yeni internet dizisi Zaman Tamircisi nin setini sizler için ziyaret ettik.Konuk oyuncu ......