Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 21 Günde Mükemmel HafızaOdaklanmak Artık Daha Kolay e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

21 Günde Mükemmel HafızaOdaklanmak Artık Daha Kolay PDF EPUB


Bahri Durabay

21 Günde Mükemmel HafızaOdaklanmak Artık Daha Kolay - Bahri Durabay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bahri Durabay
DOSYA BOYUTU 10,79
TARİH
ISBN 6056006975
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hafızanız sizin için ne kadar değerli? İşte bu kitap verdiğiniz değerin ifadesi olacak.Peki size ne kazandıracak derseniz;1- Gözlem, dikkat ve hızlı karar verme yeteneğiniz gelişecek.2- Odaklanmanın artırılmasında çok fayadalı olacak.3- Okul derslerini daha kolay bir şekilde anlayabileceksiniz.4- ÖSS, KPSS, KPDS vb. Sınavlarda dikkatinizi çok rahat bir şekilde yoğunlaştırabilecek ve başarınızı artırabileceksiniz.5- Düşünme gücünüzü, hafızanızı ve zihninizi büyük ölçüde geliştirecek.

...rım günde yapacağınız bir iş, odaklanma sorunu nedeniyle tüm gününüzü, hatta belki daha çok zamanınızı alabilir ... 21 Günde Mükemmel Hafıza Odaklanmak Artık Daha Kolay ... . Böylece siz de işinize daha kolay konsantre olursunuz. Besleyicidir ve enerji verir. Yulaf ezmesinin hafıza ve odaklanma üzerindeki etkileri Sandviçinize ya da salatanıza ekleyerek tüketmek çalıştığınız günlerinde sizin için daha kolay olacaktır. Odaklanabilmek çoğu koşulda zor olmakta ve başarısızlığa yol açmaktadır. Öyleyse gelin hep birlikte odaklanma probleminizi yok edecek yöntemlere birlikte göz atalım. 3- Okul derslerini daha kol ... Nilgün Uçar - Kuantum Olumlama ... . Öyleyse gelin hep birlikte odaklanma probleminizi yok edecek yöntemlere birlikte göz atalım. 3- Okul derslerini daha kolay bir şekilde anlayabileceksiniz. 4- ÖSS, KPSS, KPDS vb. Sınavlarda dikkatinizi çok rahat bir şekilde yoğunlaştırabilecek ve başarınızı artırabileceksiniz. 1- Gözlem, dikkat ve hızlı karar verme yeteneğiniz gelişecek. 2- Odaklanmanın artırılmasında çok fayadalı olacak. 3- Okul derslerini daha kolay bir şekilde anlayabileceksiniz. Bunlar artık sizin için oldukça kolay birer odaklanma çalışmasına dönüşecek. Mükemmel olmak için uğraşmayın. Bazı günler bunların hiçbirini yapmak istemeyeceksiniz ya da fırsatınız olmayacak. 1- Gözlem, dikkat ve hızlı karar verme yeteneğiniz gelişecek. 2- Odaklanmanın artırılmasında çok fayadalı olacak. 3- Okul derslerini daha kolay bir şekilde anlayabileceksiniz. Mükemmel hafıza artık arkanıza yaslanıp kulaklıklarınızı takıp Harika Bir Hafızaya Sahip Olma - Bilinçaltı Telkinini dinlemek kadar kolay! Odaklanmamak esas alınmaktadır. İşte sizler için hazırlanmış mükemmel bir set, ve artık başaramamak için hiçbir mazeretiniz yok. Hafıza eğitimi; kolay ve çabuk ezberlemeyi, ezberlediğimiz bilgiyi unutmamayı ve saklamayı, ve 5:21. 1- Gözlem, dikkat ve hızlı karar verme yeteneğiniz gelişecek. 2- Odaklanmanın artırılmasında çok fayadalı olacak. 3- Okul derslerini daha kolay bir şekilde anlayabileceksiniz. Bunlardan biri de konsantrasyon bozukluğu - odaklanma sorunu. Keyif alınan bir işe odaklanmak çok daha kolay olduğu için konsantrasyon çalışmaları arasında oyunların önemi sıklıkla vurgulanır. Giriş Tarihi: 17 Eylül 2016 Cumartesi, 23:21 Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017 Pazartesi, 19:54. Besleyicidir ve enerji verir. Yulaf ezmesinin hafıza ve odaklanma üzerindeki etkileri Home | Kitap | 21 Günde Mükemmel Hafıza: Odaklanmak Artık Daha Kolay. 21 Günde Mükemmel H...