Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Devrim Tarihi 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Devrim Tarihi 1 PDF EPUB


Seyithan Altaş

Devrim Tarihi 1 - Seyithan Altaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seyithan Altaş
DOSYA BOYUTU 10,30
TARİH 2011-12-29
ISBN 6051331737
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğrenim çağımızın her döneminde genel bir tarih dersi olarak gördüğünüz “Atatürk İlkeleri ve Devrim Tarihi” dersi Türk devrimini hazırlayan gelişmelerden oluşmaktadır. Ancak bu genel bir tarih anlayışı dışında daha da geniş bir mana ifade etmektedir. Çünkü Türk devrimi, emperyalizme ve onun içerideki işbirlikçilerine karşı verilmiş bir mücadele olduğu kadar bir çağdaşlaşma hareketidir. Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleştirilen bu hareket Doğu halkları arasında olduğu kadar Batıda da en geniş yankıları ve övgüleri almıştır. Bağımsızlık savaşının kazanılmasıyla Türk devrimini tamamlayan çağdaşlaşma hareketleri ile de bir toplumun kaderi feodal bir yapıdan ileri, çağdaş bir yapıya doğru geliştirilmiştir.“Atatürk İlkeleri ve Devrim Tarihi” dersinin amacı, geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizin her bakımdan gelişmelerini sağlamak, Türk çağdaşlaşma devriminin çeşitli aşamalarını dün, bugün ve yarın anlayışı içinde kavramak, daha da ileriye götürmelerini sağlamak olacaktır. Geçmişte yaşananların geleceğe sağlam bir temel olacağı bilincine bu dersle ulaşacağız. Umarım bu kitabın bu bilince ve sağlam bir düşünce yapısına sahip olmak bakımından Türk gençlerine katkısı olur.

...en oluşmaktadır. Devrim Tarihi 1-Seyithan Altaş en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Devrim Tarihi 1-Seyithan Altaş ... Atatürk İlkeleri ve Devrim Tarihi ... . Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! kitaphanen.com´da uygun fiyata Nobel Yayın Dağıtım markalı Devrim Tarihi 1 9786051331737 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Devrim Tarihi 1. % 20 Indirim Tükendi. Şerafettin Turan'nin hazırlayıp Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Türk Devrim Tarihi 1. Kitap kitabını ucuz fiyat ava ... Türk Devrim Tarihi Kronolojisi -1 - Muhsin Yazıcı ... . Şerafettin Turan'nin hazırlayıp Bilgi Yayınevi tarafından sunulan Türk Devrim Tarihi 1. Kitap kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Türk Devrim Tarihi / 1. Şerafettin Turan. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan bu yana, yeni Türkiyenin oluşumunu öncesi ve sonrasıyla irdeleyen bir tarih henüz ortaya çıkmadı....