Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! PDF EPUB


Ian Graham

Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! - Ian Graham pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ian Graham
DOSYA BOYUTU 4,29
TARİH 2018-06-30
ISBN 6053121299
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hazırlan çünkü 17. yüzyılda İngiltere'de yaşayan aklı havalarda bir çiftçisin ama sınır tanımayan merakın bak seni nerelere getiriyor! Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. Uzmanlardan Önemli Tavsiyeler: *Düşüncelerini sınamak için matematiği ve deneyleri kullan, bilim böyle yapılır! *Başkalarının pek hoşuna gitmese de ortaya koyduğun bütün eserlerin ve işlerin adınla anılmasını sağla! *Simyaya ilgi duyduğunu kimselere söyleme, insanlar bunu onaylamayabilir! *İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi ciddiyetle yap!

...n sırlarını çözmek olsun ister ka l p a zanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi ... Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! ... ... Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 210x240 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 135 gr kuşe parlak Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Kim İster Newtonun Yerinde Olmayı. Mağaza: Fırs ... Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! - Ian Graham | kitapyurdu.com ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Kim İster Newtonun Yerinde Olmayı. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi... Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi... 6.89 TL. Simyaya ilgi duyduğunu kimselere söyleme, insanlar bunu onaylamayabilir! İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi ciddiyetle yap! Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. Kim İster İlk Denizaltıda Olmayı! 5.19 7.41. Ian Graham. Ian Graham. Hazırlan çünkü 17. yüzyılda İngiltere'de yaşayan aklı havalarda bir çiftçisin ama sınır tanımayan merakın bak seni nerelere getiriyor! 7.41 TL. Simyaya ilgi duyduğunu kimselere söyleme, insanlar bunu onaylamayabilir! İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi ciddiyetle yap! Alış-Veriş Listeme Ekle. Kim İster Newton'un Yerinde Olmayı! *İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi ciddiyetle yap! Kim ister newtonun yerinde olmayı. Barkod 9786053121299. Stok Durumu TÜKENDİ. Dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük bilim insanlarından biri olmak üzeresin: Isaac Newton. İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yaptığın her işi... İster evrenin sırlarını çözmek olsun ister kalpazanları mahkemeye vermek olsun yapt...