Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kraliçe'nin Piyonu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kraliçe'nin Piyonu PDF EPUB


Christy English

Kraliçe'nin Piyonu - Christy English pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Christy English
DOSYA BOYUTU 10,93
TARİH 2012-01-05
ISBN 6055433536
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fransa Kraliçesi iken tahtını ve eşi VII. Louis’yi terk edip II. Henry ile evlenerek bir süre sonra İngiltere Kraliçesi olan Eleanor, tarihteki yerini tüm zamanların en etkileyici kraliçesi olarak korumaktadır. Oğlu Aslan Yürekli Richard’a ve onun hırslı ağabeylerine destek vermek için çabalarıyla tanınan Kraliçe Eleanor’un aslında gönlünde taht kuran çocuğunun oğullarından biri değil de kendi kızıymış gibi sevdiği Fransa Prensesi, eski eşi VII. Louis’nin kızı Alais olduğu ise pek bilinmez. Alais, Eleanor’un hayatına oğlu Richard’ın nişanlısı olarak girdi ancak bunun yerine kocasının âşığı oldu… Sonunda da kendini Eleanor’un en iyi ve tek dostu olarak ispat etti.Alais, henüz dokuz yaşındayken Kral II. Henry ve Kraliçe Eleanor’un oğlu Prens Richard ile evlenecek yaşa gelene kadar orada yaşamak üzere İngiltere’ye gönderildi. Alais, bu hanedan evliliğinin satranç tahtasında masum bir piyondu ve nişanı iki ulus arasında sıkıntı verici olsa da bir ateşkes sağlamak amacındaydı. Kocasından uzaklaşmış olan Eleanor, bu azimli genç kızda kendini gördü. Ona kızıymış gibi kucak açarak erkeklerin dünyasında nasıl güçlü bir kadın olunacağını öğretti. II. Henry’ye karşı ayaklanmada oğullarına destek veren Eleanor, aynı zamanda Alais’yi de bu tehlikeli taht oyunlarında kullanmaktan çekinmedi. Ama Alais büyüdükçe kendi hırslarını geliştirirken, Eleanor da onu artık bir tehdit olarak görmeye başladı. Birbirlerine olan sevgileri, acı rekabetler, karanlık ihanetler, çelişen ihtiraslar, intikam ateşi ve İngiltere tahtı için mücadeleyle gölgelendi.

...LISH. Satıcı. Christy English - Kraliçenin Piyonu ... Kraliçe'nin Piyonu - Christy English ... . Tüm zamanların en büyüleyici kraliçesi; Eleanor, ve onun masum piyonu; Fransa Prensesi Alais… Louis'nin kızı Alais olduğu ise pek bilinmez. Hasan Hüseyin Çevik'nin hazırlayıp Olimpos Yayınları tarafından sunulan Kraliçe'nin Piyonu kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Kraliçe'nin Piyonu. ISBN: 9786055433536. 16 TL'den. Kraliçe\'nin Piyonu (2012) Özellikler ... Kraliçe\'Nin Piyonu (2012) Fiyatı, Yorumları ve Özellikleri - mayyo.com ... . 16 TL'den. Kraliçe\'nin Piyonu (2012) Özellikleri, Teknik Detayları. Tüm zamanların en büyüleyici kraliçesi, Eleanor, Ve onun masum piyonu, Fransa Prensesi Alais. Kıyasıya bir taht mücadelesi... 11 TL. Alais, bu hanedan evliliğinin satranç tahtasında masum bir piyondu ve nişanı iki ulus arasında sıkıntı verici olsa da bir ateşkes sağlamak amacındaydı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kraliçe'nin Piyonu. Yazar. Chrısty Englısh. tüm zamanların en büyüleyici kraliçesi; eleanor, ve onun masum piyonu; fransa prensesi alais kıyasıya bir taht mücadelesi...fransa kraliçesi iken tahtını ve eşi vıı. louis'yi terk edip ıı... Tüm zamanların en büyüleyici kraliçesi, Eleanor ve onun masum piyonu, Fransa Prensesi Alais... Kıyasıya bir taht mücadelesi... Fransa Kraliçesi iken tahtını ve eşi VII. Alais, henüz dokuz yaşındayken Kral II. Henry ve Kraliçe Eleanorun oğlu Prens Richard ile evlenecek yaşa gelene ...